Змішувач термостат Grohe GROHTHERM 800 для ванни 34567000 гаряча вода ліворуч
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 34567000
10 149 ₴
Показати оптові ціниТермостатичний змішувач для ванни і душа з підключенням гарячої води зліва Grohtherm 800 34567000, Grohe (Німеччина)
Основні характеристики термостати для ванни Grohe Grohtherm 800 34567000
Підключення гарячої води ліворуч
- Настінний монтаж
- Тип управління - термостат
- Матеріал - латунь
- Термостатичний картридж Grohe 47439000
- Керамічний вентиль 45346000
- Аератор, Grohe артикул 13952000 (розмір М24)
- Автоматичний перемикач "Ванна-Душ"
- Стопор безпеки при 38°C
- Відведення для душу знизу 1/2
- Вбудовані зворотні клапани
- Фільтри що вловлюють бруд
- Приховані S-образні эксцентрики
- Із захистом від зворотного потоку
- Додаткова рукоятка для обмеження температури при 43°C
- Покриття - хром
Душовий гарнітур не входить в комплектацію.
Гарантія на змішувач GROHE GROHTHERM 800 34567000 від виробника 5 років.
Безкоштовна доставка Термостати для ванни GROHE GROHTHERM 800 34567000
- по Україні кур'єрською службою
- по Києву - кур'єром
- Київ - самовивіз



Всі прилади з технологією GROHE EcoJoy™цілеспрямовано розробляються таким чином, щоб вода і енергія витрачалися економно і ці цінні ресурси зберігалися. Пристрої, в яких застосовуються водозберігаючі технології, забезпечують безкомпромісну насолоду водою. Крім того, економія води і енергії йдуть рука об руку з зручністю в обігу і привабливим дизайном. Результат - ідеальний потік води при меншому її витраті.
У високій мірі інноваційна технологія GROHE EcoJoy™ дозволяє економити до 50% води при користуванні сантехнічними приладами, не погіршуючи їх користувальницьких якостей.

Розташована на рукоятці ручних душів та термостатів кнопка Grohe EcoButton дозволяє одним натисканням знизити споживання води до 50%.
За допомогою цієї кнопки ви можете вибрати повний потік води, наприклад. для швидкого наповнення ванни або для зниження витрати води на 50% - без шкоди для вашого комфорту !

Це вбудована функція безпеки, температура встановлена на позначку 38 ° C, запобігаючи надмірне підвищення температури. Особливо важливо для дітей.
Ви можете легко налаштувати GROHE SafeStop® на температуру вище 38 ° C у відповідності з Вашими потребами і уподобаннями.
Фотографії змішувача для ванни і душа Grohe Grohtherm 800 34567000



Змішувач для ванни Grohe Grohtherm 800 34567000 Ви можете замовити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата Змішувача термостата у ванну Grohe Grohtherm 800 34567000:
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank.
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі Київ;
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
GROHE Grohtherm 800
Відчуйте всі переваги душа з термостатичним управлінням за привабливою ціною. Сяюче хромоване покриття GROHE StarLight® та технологія GROHE TurboStat®, що гарантує стабільну температуру води, забезпечать воістину розкішний душ. Обмежувач температури SafeStop при 38° C не дозволить дітям збільшити температуру води до значень, що перевищують заздалегідь встановлене, а кнопка EcoButton допоможе скоротити споживання води. Ергономічні рукоятки забезпечать комфортне користування навіть намилені руками. Термостат для душу і ванни Grohtherm 800 пропонується в модифікації для настінного монтажу.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора (дисплея).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Термостатичний |
| Монтаж | Настінний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Форма виливу | Традиційна |
| Тип підводки | Жорстка |
| Вага | 2.7 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Покриття | Хром |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Стан | Новий |
| Серія | Grohtherm 800 |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Термостат | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 168 мм |
| Ширина | 304 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб монтажу | Настінний |
| Колір | Хром |
- Ціна: 10 149 ₴









