Тримач туалетного паперу з кришкою Хром Delight 75605800, Asignatura (Іспанія)
Основні характеристики Бумагодержателя хромованого з кришкою Asignatura Delight 75605800
- Колір покриття Хром
- Матеріал Латунь
- Призначення Тримачі для туалетного паперу
- Місткість рулонів 1
- Ширина 150 мм
- Висота 132 мм
- Глибина 44 мм
- Монтаж Настінний (підвісний)
- Комплектується монтажними елементами.
Гарантія на тримач для туалетного паперу Asignatura Delight 75605800 від виробника 5 років.
Доставка тримачі туалетного паперу Asignatura Delight 75605800
- по Києву - безкоштовно;
- самовивіз - Київ;
- безкоштовна по Україні доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта);
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
Фотографії Бумагодержателя для туалету Asignatura Delight 75605800


Тримач для туалетного паперу Asignatura Delight 75605800 Ви можете замовити і купити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата Бумагодержателя Asignatura Delight 75605800 :
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank.
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі Київ;
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
ТМ Asignatura – компанія, що стрімко розвивається, в якій працюють молоді і дуже талановиті дизайнери і технологи. Сучасне обладнання, інноваційні рішення і якісне сировину стали запорукою успіху компанії і дозволили бренду увірватися на європейський ринок. Асортимент ТМ Asignatura представлений широкою лінійкою сантехнічної продукції.
Від проектування продукції до виробництва та обслуговування клієнтів, компанії прагнуть до досконалості на кожному етапі. Ретельні внутрішні випробування і численні перевірки якості на кожному етапі виробництва — ось що дає клієнтам Asignatura повну впевненість в якості, яка відповідає всім вимогам.
Тримач для туалетного паперу з кришкою ASIGNATURA Delight 65603800 зроблений з латуні високої якості і покритий хромованим покриттям, стане прекрасним доповненням у вашій ванній кімнаті, як по дизайну ванної кімнати, так і по функціоналу.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора (дисплея).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASIGNATURA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Спосіб установки | Настінний |
| Наявність кришки | Так |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Місткість рулонов | 1 |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 44 мм |
| Висота | 132 мм |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Колір покриття | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром |
| Серія | Delight |
| Гарантія | 60 |
- Ціна: 1 025 ₴




