
Змішувач для умивальника HANSGROHE Logis Loop 71150000 з донним клапаном
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 71150000
4 748 ₴
Показати оптові ціниЗмішувач для раковини із зливним гарнітуром Logis Loop 71150000, HANSGROHE (Німеччина)
Основні характеристики одинважільного Змішувача на раковину Hansgrohe Logis Loop 71150000
- Колір покриття Хром
- Тип управління Одноважільний
- Матеріал Латунь
- Керамічний картридж 35 мм Hansgrohe M2/M3 (92730000)
- Приєднувальний розмір 3 / 8"
- Довжина виливу 107 мм
- Висота виливу 67 мм
- Висота змішувача 137-171 мм
- Регулятор струменя Аератор
- Спосіб монтажу умивальник (один отвір)
- В комплекті зливний гарнітур (донний клапан)
- Підходить для проточних нагрівачів
Гарантія на змішувач на умивальник Hansgrohe Logis Loop 71150000 від виробника 5 років.
Безкоштовна доставка Крана на умивальник HANSGROHE Logis Loop 71150000
- по Україні кур'єрською службою
- по Києву - кур'єром
- Київ - самовивіз
Фотографії Змішувача для умивальника Hansgrohe Logis Loop 71150000


Змішувач для умивальника Hansgrohe Logis Loop 71150000 Ви можете замовити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата змішувача для раковини Hansgrohe Logis Loop 71150000 :
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі Київ;
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Змішувачі для умивальника Hansgrohe
Змішувачі Hansgrohe Logis Loop
Змішувачі для раковин Hansgrohe зарекомендували себе по всьому світу, як надійні, стильні, економічні та інноваційні.
Hansgrohe приділяє підвищену увагу якості матеріалів і піддає ретельній перевірці всю свою продукцію. Сучасні виробничі лінії дозволяють відслідковувати якість виробів, що випускаються на всіх фазах виробництва — від сировини до готової, упакованої продукції.
В отличие от многих других производителей, компания Hansgrohe до сих пор ведет основную деятельность на территории Германии, руководство отказалось переносить производство на территорию других стран. Это обусловлено необходимостью поддерживать высокие стандарты качества и не допускать малейших отклонений.
Сантехническое оборудование Hansgrohe – это сочетание стильного дизайна, функциональности и практичности. Политика компании направлена на поддержание качества на высоком уровне.
Характеристики и комплектация могут быть изменены производителем.
Цвет изделия может отличаться из-за настроек монитора (дисплея).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 5 літр/хв |
| Монтаж | На виріб |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Форма виливу | Традиційна |
| Тип підводки | Гнучка |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Покриття | Хром |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 107 мм |
| Висота виливу | 67 мм |
| Висота | 137 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром |
| Серія | Logis Loop |
- Ціна: 4 748 ₴


