
Тримач для туалетного паперу з полицею ASIGNATURA Unique 85606802 чорний матовий
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 85606802
1 989 ₴
Показати оптові ціниТримач туалетного паперу з поличкою чорний матовий Unique 85606802, Asignatura (Іспанія)
Основні характеристики чорного бумагодержателя з полицею Asignatura Unique 85606802
- Колір покриття Чорний матовий
- Матеріал Латунь
- Призначення Тримачі для туалетного паперу
- Особливості З полицею
- Місткість рулонів 1
- Ширина 200 мм
- Висота 80 мм
- Глибина (довжина) 123 мм
- Монтаж Настінний (підвісний)
- Комплектується монтажними елементами.
Гарантія на тримач для туалетного паперу Asignatura Unique 85606802 від виробника 5 років.
Доставка тримачі туалетного паперу з полицею Asignatura Unique 85606802
- по Києву - безкоштовно;
- самовивіз - Київ;
- безкоштовна по Україні доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта);
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
Фотографії Бумагодержателя для туалету Asignatura Unique 85606802


Тримач для туалетного паперу Asignatura Unique 85606802 Ви можете замовити і купити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата Бумагодержателя Asignatura Unique 85606802 :
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank.
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі Київ;
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
ТМ Asignatura – компанія, що стрімко розвивається, в якій працюють молоді і дуже талановиті дизайнери і технологи. Сучасне обладнання, інноваційні рішення і якісне сировину стали запорукою успіху компанії і дозволили бренду увірватися на європейський ринок. Асортимент ТМ Asignatura представлений широкою лінійкою сантехнічної продукції.
От проектирования своей продукции до производства и обслуживания клиентов, в компании стремятся к совершенству на каждом этапе. Тщательные внутренние испытания и многочисленные проверки качества на каждом этапе производства — вот что дает клиентам Asignatura полную уверенность в качестве, которое отвечает всем их требованиям.
Держатель для туалетной бумаги с полкой ASIGNATURA Unique 85606802 произведен из латуни высокого качества и покрыт черным матовым покрытием, станет прекрасным дополнением в вашей ванной комнате, как по дизайну ванной комнаты, так и по функционалу.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора (дисплея).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASIGNATURA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Спосіб установки | Настінний |
| Наявність кришки | Так |
| Підставка для освіжувача | Так |
| Підставка для запасного рулону | Так |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Місткість рулонов | 1 |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 123 мм |
| Висота | 80 мм |
| Вага | 0.7 г |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Unique |
| Гарантія | 60 |
- Ціна: 1 989 ₴


