

Змішувач для умивальника HANSGROHE Metropol 32512670 високий із зливним клапаном чорний матовий
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 32512670
40 833 ₴
Показати оптові ціниЧорний матовий високий змішувач для раковини чаші зі зливним гарнітуром Metropol 32512670, HANSGROHE (Німеччина)
Основні характеристики одинважільного Змішувача для раковини Hansgrohe Metropol 32512670
- Колір покриття Чорний матовий
- Тип управління Одноважільний
- Матеріал Латунь
- Керамічний картридж 25 мм Hansgrohe M1 (97685000)
- Приєднувальний розмір 3 / 8"
- Довжина виливу 204 мм
- Висота виливу 259 мм
- Висота змішувача 326-361 мм
- Регулятор струменя Аератор
- Спосіб монтажу умивальник (один отвір)
- В комплекті зливний гарнітур (Push-Open G 1¼)
- Підходить для проточних нагрівачів
Гарантія на високий змішувач для умивальника Hansgrohe Metropol 32512670 від виробника 5 років.
Безкоштовна доставка Крана для умивальника чаші HANSGROHE Metropol 32512670
- по Україні кур'єрською службою
- по Києву - кур'єром
- Київ - самовивіз
Фотографії Змішувача для умивальника чорного кольору Hansgrohe Metropol 32512670


Змішувач для умивальника Hansgrohe Metropol 32512670 Ви можете замовити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата змішувача для раковини Hansgrohe Metropol 32512670:
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі Київ;
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Змішувачі для умивальника Hansgrohe
Змішувачі для раковин Hansgrohe зарекомендували себе по всьому світу, як надійні, стильні, економічні та інноваційні.
Hansgrohe уделяет повышенное внимание качеству материалов и подвергает тщательной проверке всю свою продукцию. Современные производственные линии позволяют отслеживать качество выпускаемых изделий на всех фазах производства — от сырья до готовой, упакованной продукции.
В отличие от многих других производителей, компания Hansgrohe до сих пор ведет основную деятельность на территории Германии, руководство отказалось переносить производство на территорию других стран. Это обусловлено необходимостью поддерживать высокие стандарты качества и не допускать малейших отклонений.
Сантехнічне обладнання Hansgrohe – це поєднання стильного дизайну, функціональності і практичності. Політика компанії спрямована на підтримку якості на високому рівні.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора (дисплея).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 5 літр/хв |
| Монтаж | На стільницю |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Форма виливу | Традиційна |
| Тип підводки | Гнучка |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 204 мм |
| Висота виливу | 259 мм |
| Висота | 326 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
| Діаметр керамічного картриджа | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Metropol |
- Ціна: 40 833 ₴


