Комод у ванну JUVENTA Oscar OscP-84 графіт
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: OscP-84 графит
Відправка з 14 квітня 20265 840 ₴
Показати оптові ціниКомод для ванної навісний заввишки 84 см Juventa Oscar OscP-84 графіт
Опис і характеристики пенала у ванну кімнату Juventa Oscar OscP-84
- Колір Графіт ;
- Корпус виготовлений з вологостійкого ДСП ламінованого;
- Фасадні частини виготовлені з ламінованого вологостійкого ДСП з декоративним тисненням;
- Корпус ящиків виготовлений з ламінованого ДСП;
- У свій конструкцій комод має одну дверку і висувний ящик у верхній частині виробу;
- За дверкою простір розділено однією полицею:
- Дверцята підвішена на петлі з доводчиками;
- Дві хромовані ручки;
- Монтаж Підвісної ;
- Для підвішування шафки вмонтовано два регульованих навісу.
Габаритні розміри шафки для ванної Juventa Oscar OscP-84
- Висота 84 см;
- Ширина 40 см;
- Довжина (глибина) 35 див.
Гарантія на Комод у ванну кімнату Juventa Oscar OscP-84 від виробника 24 місяці
Доставка навісного комода для ванної Juventa Oscar OscP-84
- по Києву - безкоштовно нашою машиною;
- самовивіз - Київ;
- доставка за межі Києва безкоштовно, в радіусі 10-15 км нашим автомобілем;
- безкоштовна по Україні доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкова обрешетовка);
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
Фотографії та схема комода в ванну Juventa Oscar OscP-84:



Меблі серії «Oscar» - функціональна, універсальна і вологостійка меблі для ванної кімнати. Меблі для ванної серій Oscar сподобається своїм розміром, кольором і тиснення на фасаді. Колекція Juventa Oscar складається з : навісний комод, навісний шафка, навісна тумба з умивальником шириною 80 см (81,3 см), пенал навісний. Виробами серії Оскар можна укомплектувати ванні кімнати різних розмірів. Якщо хочете створити класичний інтер'єр, тоді серія меблів Oscar - оптимальне рішення, та відмінне співвідношення ціна-якість.
Комод для ванної кімнати Juventa Oscar OscP-84 Ви можете замовити і купити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата Комода в ванну Juventa Oscar OscP-84
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S. p.A, Італія; SCM GROUP S. p.A, Італія та інші);
2.Матеріали, що використовуються у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3.Особливу увагу при моделюванні Меблів у ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4.Вся меблі екологічно безпечна;
5.В каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300 найменувань).
*Увага! колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без попередження може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
Що робити, якщо не виходить оформити замовлення онлайн?
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма пенала | прямий |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма фасаду | прямий |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 1 шт. |
| Виробник | Ювента |
| Тип меблів | пенал |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 840 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основний колір | Графіт |
| Серія | Oscar |
- Ціна: 5 840 ₴








