Змішувач в ванну Unique 85502802, ASIGNATURA (Іспанія)
Основні характеристики одинважільного чорного змішувача для ванни і душа Asignatura Unique 85502802
- Колір покриття Чорний матовий
- Тип управління Одноважільний
- Матеріал Латунь
- Жорстка підводка
- Приєднувальний розмір 1/2"
- Довжина виливу 176 мм
- Висота змішувача 101 мм
- Регулятор струменя Аератор
- Спосіб монтажу Настінний (два отвір)
- Підключення для душу 1/2"
Душовий гарнітур не входить в комплектацію.
Гарантія на змішувач для ванної ASIGNATURA Unique 85502802 від виробника 5 років.
Безкоштовна доставка Крана у ванну ASIGNATURA Unique 85502802
- безкоштовна по Україні доставка здійснюється кур'єрськими службами ;
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
- по Києву - кур'єром
- Київ - самовивіз
Фотографії Змішувача для ванної ASIGNATURA Unique 85502802 чорного кольору


Змішувач в ванну Asignatura Unique 85502802 Ви можете замовити і купити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата змішувача для ванни і душа Asignatura Unique 85502802 :
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank.
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі Київ;
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Стильний і надійний змішувач для ванни і душа чорного матового кольору Unique 85502802 , іспанського виробника ASIGNATURA, ви можете придбати в Інтернет-магазині сантехніки "СВ-Ніка". Латунний корпус, покритий чорним матовим кольором чудово буде виглядати у вашій ванній кімнаті. А керамічний картридж Sedal гарантує надійність і мінімальний рівень шуму.
ТМ Asignatura – компанія, що стрімко розвивається, в якій працюють молоді і дуже талановиті дизайнери і технологи. Сучасне обладнання, інноваційні рішення і якісне сировину стали запорукою успіху компанії і дозволили бренду увірватися на європейський ринок. Асортимент ТМ Asignatura представлений широкою лінійкою сантехнічної продукції.
Від проектування продукції до виробництва та обслуговування клієнтів, компанії прагнуть до досконалості на кожному етапі. Ретельні внутрішні випробування і численні перевірки якості на кожному етапі виробництва — ось що дає клієнтам Asignatura повну впевненість в якості, яка відповідає всім вимогам.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора (дисплея).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASIGNATURA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Монтаж | Настінний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Форма виливу | Традиційна |
| Тип підводки | Жорстка |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 176 мм |
| Висота | 101 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Unique |
- Ціна: 7 626 ₴






