Змішувач для ванни Logis Loop 71244000, HANSGROHE (Німеччина).
Основні характеристики Змішувача для ванни і душа Hansgrohe Logis LOOP 71244000:
- Колір покриття Хром;
- Тип управління Одноважільний;
- Матеріал Латунь;
- Керамічний картридж 35 мм Hansgrohe M2/M3 (92730000);
- Жорстка підводка;
- Вид з'єднання S-образні ексцентрики;
- Приєднувальний розмір 1/2";
- Довжина виливу 194 мм;
- Ширина змішувача 221 мм;
- Довжина змішувача 205 мм;
- Регулятор струменя Аератор (M24x1);
- Спосіб монтажу Настінний (два отвір);
- Підключення для душу 1/2";
- Підходить для проточних нагрівачів.
Душовий гарнітур не входить в комплектацію.
Гарантія на змішувач для ванної Hansgrohe Logis Loop 71244000 від виробника 5 років.
Безкоштовна доставка Крана ванної Hansgrohe Logis Loop 71244000
- безкоштовна по Україні доставка здійснюється кур'єрськими службами ;
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
- по Києву - кур'єром
- Київ - самовивіз
Фотографії Змішувача для ванної Hansgrohe Logis Loop 71244000

Змішувач для ванної Hansgrohe Logis Loop 71244000 Ви можете замовити і купити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата змішувача для ванни і душа Hansgrohe Logis Loop 71244000 :
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank.
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі Київ;
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Змішувачі для ванни Hansgrohe зарекомендували себе по всьому світу, як надійні, стильні, економічні та інноваційні.
Hansgrohe уделяет повышенное внимание качеству материалов и подвергает тщательной проверке всю свою продукцию. Современные производственные линии позволяют отслеживать качество выпускаемых изделий на всех фазах производства — от сырья до готовой, упакованной продукции.
В отличие от многих других производителей, компания Hansgrohe до сих пор ведет основную деятельность на территории Германии, руководство отказалось переносить производство на территорию других стран. Это обусловлено необходимостью поддерживать высокие стандарты качества и не допускать малейших отклонений.
Сантехнічне обладнання Hansgrohe – це поєднання стильного дизайну, функціональності і практичності. Політика компанії спрямована на підтримку якості на високому рівні.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора (дисплея).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 20 літр/хв |
| Монтаж | Настінний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Форма виливу | Традиційна |
| Тип підводки | Жорстка |
| Вага | 2.9 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Покриття | Хром |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Стан | Новий |
| Серія | Logis Loop |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 194 мм |
| Ширина | 221 мм |
| Глибина | 205 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром |
- Ціна: 8 434 ₴





