
Дзеркало у ванну JUVENTA Bronx BrxMC-65 біле з підсвічуванням і шафкою
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: BrxMC-65 белый
4 200 ₴
3 780 ₴
Показати оптові ціниДзеркало з підсвічуванням і шафкою Juventa Bronx BrxMC-65
Опис і характеристики Дзеркала з шафкою Ювента Bronx BrxMC-65 :
- Колір Білий глянцевий;
- Корпус і фасад виготовлений з ламінованого ДСП 16 мм і пофарбовані емаллю білого кольору;
- У своїй конструкцій виріб з правої сторони має шафка, з трьома полицями з ДСП;
- Дверцята шафки навішується на накладні петлі з доводчиками (система "Soft Close"), що забезпечує їх плавне і безшумне закривання;
- Дзеркало укомплектовано LED-освітленням і кнопкою-вимикачем;
- Дзеркало виготовлено з вологостійкого полотна і призначене для експлуатації в приміщеннях з підвищеною вологістю;
- Вбудовані регульовані навіси;
- Елементи кріплення в комплекті.
Габаритні розміри Дзеркала Juventa Bronx BrxMC-65
- Висота 80 см
- Ширина 65 см
- Глибина 16.6 см
- Вага загальний 14.8 кг
Гарантія на дзеркало у ванну Juventa Bronx BrxMC-65 від виробника 24 місяці.
Доставка дзеркала для ванної JUVENTA BRONX BRXMC-65 біле
- по Києву - безкоштовно нашою машиною;
- самовивіз - Київ;
- доставка за межі Києва безкоштовно, в радіусі 10-15 км нашим автомобілем;
- безкоштовна по Україні доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкова обрешетування або палетний борт);
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
Фотографії Дзеркальної шафи з підсвічуванням для ванни Juventa Bronx BrxMC-65:


Дзеркало з підсвічуванням у ванну кімнату Juventa Bronx BrxMC-65 Ви можете замовити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата Дзеркала з LED підсвічуванням Juventa Bronx BrxMC-65:
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Меблі серій "Bronx" - функціональна, стильна і вологостійка меблі для ванної кімнати.
Колекція меблів для ванної кімнати Juventa Bronx складається з : тумб (шириною 65 і 80 см), навісних дзеркальних шафок з підсвічуванням (шириною 65, 80, 90 і 100 см).
Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S. p.A, Італія; SCM GROUP S. p.A, Італія та інші);
2.Матеріали, що використовуються у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3.Особливу увагу при моделюванні Меблів у ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4.Вся меблі екологічно безпечна;
5.В каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300 найменувань).
*Увага! Колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без попередження може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ювента |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дзеркальна шафа (шафа-дзеркало) |
| Форма дзеркала | пряме |
| Форма дзеркальної шафи | прямий |
| Дверка | 1 шт. |
| Кількість закритих полиць | 3 шт. |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Основний колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 14.8 кг |
| Вологостійкість | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, дзеркало |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 650 мм |
| Глибина | 166 мм |
| Висота | 800 мм |
| Основні атрибути | |
| Серія | Bronx |
- Ціна: 3 780 ₴


