


Тумба з умивальником JUVENTA Malta Mlt-80 підвісна Дуб Вотан
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: Mlt-80 Дуб Вотан
Відправка з 11 квітня 202611 890 ₴
9 512 ₴
Показати оптові ціниТумба JUVENTA Malta Mlt-80 Дуб Вотан з умивальником з кераміки "Soft-80".
Опис і характеристики Тумби під умивальник у ванну Juventa Malta Mlt-80:
- Колір Дуб Вотан,Білий матовий;
- Корпус Дуб Вотан;
- Фасад шухлядки Білий матовий;
- Корпус меблів виготовлений з ДСП товщиною 16 мм;
- Фасадні частини меблів виготовлені з ДСП товщиною 16 мм;
- Одна шухляда, яка встановлена на напрямних повного висування Atira (з металевими боковинами, виробник «Hettich»), з дотягувачем, що забезпечує плавне, м'яке закриття
- В конструкції передбачена ніша для підведення зливу;
- Радимо укомплектувати тумбу сифоном «Нептун» Н0410, що виготовлений на замовлення виробника «Ювента» і який ідеально підходить для відводу води з огляду на конструктивні особливості виробу;
- Меблі підвісні, в тумби вмонтовані регульовані навіси;
- Розміри тумби без умивальника (В*Ш*Г) 47*76*42,8 см;
- Комплектується пеналами серії Malta, дзеркальними шафами Bronx або дзеркальними панелями Arizona.
Опис і характеристики умивальника Sanovit Soft-80
- Виробник Sanovit Туреччина
- Серія Soft
- Тип умивальника Меблевий накладний
- Матеріал вироби Кераміка
- Ширина 80 см
- Висота 16 см
- Довжина 45,5 см
- Вага 20 кг (+- 5%)
- Упаковка Картонна коробка (В*Ш*Г 16.6*81*48)
Габаритні розміри Тумби Juventa Malta Mlt-80 з раковиною Soft-80:
- Висота 50 см
- Ширина 80 см
- Глибина 45.5 см
- Вага 36 кг
Гарантія на Тумбу для ванної Juventa Malta Mlt-80 від виробника 24 місяці.
Доставка підвісної тумби для ванної з раковиною Juventa Malta Mlt-80
- Доставка по місту Київ - безкоштовно нашою машиною;
- Самовивіз - Київ;
- Доставка за межі Київа безкоштовна, в радіусі 10-15 км нашим автомобілем;
- По Україні безкоштовна доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкове обрешетування або палетний борт);
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
Фотографії та схема умивальника Soft-80 з тумбою Juventa Malta Mlt-80



Меблі для ванни серії "Malta"
Стильна і лаконічна серія меблів до ванної Malta представлена підвісними тумбочками шириною - 650, 800 і 1000 в двох основних кольорах - білому і комбінацією кольорів Дуб Вотан - білий. А так же підвісними пеналами висотою 170 см і шириною 40 см.
Замовити і купити Тумбу до ванної з умивальником Juventa Malta Mlt-80:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - з понеділка по п'ятницю з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса доставки та контактний телефон.
Оплатити Тумбу з раковиною у ванну Juventa Malta Mlt-80:
- передоплата, перерахування грошових коштів на картку ПриватБанку.
* При перерахуванні грошових коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank;
- накладений платіж, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S.p.A, Італія; SCM GROUP S.p.A, Італія та інші);
2. Матеріали використовувані у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3. Особливу увагу при моделюванні Меблів в ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4. Всі меблі екологічно безпечні;
5. У каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300-та найменувань).
*Увага! Колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
Що робити, якщо не виходить оформити замовлення он-лайн?
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма фасаду | прямий |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Виробник | Ювента |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 36 кг |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Раковина | кераміка |
| Габаритні розміри тумби | |
| Глибина | 455 мм |
| Висота | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 800 мм |
| Основний колір | Дуб вотан |
| Серія | Malta |
| Наявність умивальника | Так |
- Ціна: 9 512 ₴


