


Тумба з умивальником JUVENTA Malta Mlt-100 підвісна біла
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: Mlt-100 Дуб Вотан
Відправка з 11 квітня 202614 440 ₴
11 552 ₴
Показати оптові ціниТумба JUVENTA Malta Mlt-100 біла з умивальником з кераміки "Soft-100".
Опис і характеристики Тумби під умивальник у ванну Juventa Malta Mlt-100:
- Колір Дуб Вотан,Білий матовий;
- Корпус Дуб Вотан;
- Фасад шухлядки Білий матовий;
- Корпус меблів виготовлений з ДСП товщиною 16 мм;
- Фасадні частини меблів виготовлені з ДСП товщиною 16 мм;
- Одна шухляда, яка встановлена на напрямних повного висування Atira (з металевими боковинами, виробник «Hettich»), з дотягувачем, що забезпечує плавне, м'яке закриття
- В конструкції передбачена ніша для підведення зливу;
- Радимо укомплектувати тумбу сифоном «Нептун» Н0410, що виготовлений на замовлення виробника «Ювента» і який ідеально підходить для відводу води з огляду на конструктивні особливості виробу;
- Меблі підвісні, в тумби вмонтовані регульовані навіси;
- Розміри тумби без умивальника (В*Ш*Г) 47*96*42,8 см;
- Комплектується пеналами серії Malta, дзеркальними шафами Bronx або дзеркальними панелями Arizona.
Опис і характеристики умивальника Sanovit Soft-100
- Виробник Sanovit Туреччина
- Серія Soft
- Тип умивальника Меблевий накладний
- Матеріал вироби Кераміка
- Ширина 100 см
- Висота 16,5 см
- Довжина 45,5 см
- Вага 23 кг (+- 5%)
- Упаковка Картонна коробка (В*Ш*Г 17.5*101.5*47)
Габаритні розміри Тумби Juventa Malta Mlt-100 з раковиною Soft-100:
- Висота 50 см
- Ширина 100 см
- Глибина 45.5 см
- Вага 42 кг
Гарантія на Тумбу для ванної Juventa Malta Mlt-100 від виробника 24 місяці.
Доставка підвісної тумби для ванної з раковиною Juventa Malta Mlt-100
- Доставка по місту Київ - безкоштовно нашою машиною;
- Самовивіз - Київ;
- Доставка за межі Київа безкоштовна, в радіусі 10-15 км нашим автомобілем;
- По Україні безкоштовна доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкове обрешетування або палетний борт);
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
Фотографії та схема умивальника Soft-100 з тумбою Juventa Malta Mlt-100



Меблі для ванни серії "Malta"
Стильна і лаконічна серія меблів до ванної Malta представлена підвісними тумбочками шириною - 650, 800 і 1000 в двох основних кольорах - білому і комбінацією кольорів Дуб Вотан - білий. А так же підвісними пеналами висотою 170 см і шириною 40 см.
Замовити і купити Тумбу до ванної з умивальником Juventa Malta Mlt-100:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - з понеділка по п'ятницю з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса доставки та контактний телефон.
Оплатити Тумбу з раковиною у ванну Juventa Malta Mlt-100:
- передоплата, перерахування грошових коштів на картку ПриватБанку.
* При перерахуванні грошових коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank;
- накладений платіж, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S.p.A, Італія; SCM GROUP S.p.A, Італія та інші);
2. Матеріали використовувані у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3. Особливу увагу при моделюванні Меблів в ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4. Всі меблі екологічно безпечні;
5. У каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300-та найменувань).
*Увага! Колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма фасаду | прямий |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Виробник | Ювента |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 42 кг |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Раковина | кераміка |
| Габаритні розміри тумби | |
| Глибина | 455 мм |
| Висота | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 1000 мм |
| Основний колір | Дуб вотан |
| Серія | Malta |
| Наявність умивальника | Так |
- Ціна: 11 552 ₴


