Пенал у ванну JUVENTA Malta MltP-170 білий
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: MLTP-170 белый
Відправка з 11 квітня 20267 600 ₴
6 460 ₴
Показати оптові ціниПенал для ванної навісний висотою 170 см Juventa Malta MltP-170 білого кольору
Опис і характеристики пенала у ванну кімнату Juventa Malta MltP-170
- Колір БІлий матовий ;
- Корпус і фасад виготовлені з вологостійкого ламінованого ДСП товщиною 16 мм, покриті емаллю білого матового кольору;;
- Пенал має одну дверку, внутрішній простір за якою розділено п'ятьма поличками з ДСП на шість частин і може змінюватись по висоті;
- Дверцята підвішені на петлі з доводчиками, що забезпечує плавне і м'яке закриття;
- Монтаж Підвісний;
- Для підвішування пенала вмонтовано регульовані навіси виробництва «HAFELE»;
- Пенал універсальний, при розвороті на 180 градусів може бути як правостороннім, так і лівостороннім.
Габаритні розміри шафки для ванної Juventa Malta MltP-170
- Висота 170 см;
- Ширина 40 см;
- Довжина (глибина) 25 см.
Гарантія на Пенал у ванну кімнату Juventa Malta MltP-170 від виробника 24 місяці
Доставка навісного пенала для ванної Juventa Malta MltP-170
- по Києву - безкоштовно нашою машиною;
- самовивіз - Київ;
- доставка за межі Києва безкоштовно, в радіусі 10-15 км нашим автомобілем;
- по Україні доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкова обрешетовка) за рахуннок отримувача;
Фотографії та схема пенала у ванну Juventa Malta MltP-170:



Меблі для ванни серії "Malta"
Стильна і лаконічна серія меблів до ванної Malta представлена підвісними тумбочками шириною - 650, 800 і 1000 в двох основних кольорах - білому і комбінацією кольорів Дуб Вотан - білий. А так же підвісними пеналами висотою 170 см і шириною 40 см.
Замовити і купити Пенал для ванної кімнати Juventa Malta MltP-170:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - з понеділка по п'ятницю з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса доставки та контактний телефон.
Оплатити Пенала у ванну Juventa Malta MltP-170:
- передоплата, перерахування грошових коштів на картку ПриватБанку.
* При перерахуванні грошових коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank;
- накладений платіж, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S.p.A, Італія; SCM GROUP S.p.A, Італія та інші);
2. Матеріали використовувані у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3. Особливу увагу при моделюванні Меблів в ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4. Всі меблі екологічно безпечні;
5. У каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300-та найменувань).
*Увага! Колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма шафи | прямий |
| Форма пенала | прямий |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип відкривання дверки | універсальне |
| Кількість закритих полиць | 6 шт. |
| Виробник | Ювента |
| Тип меблів | пенал |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Основний колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Так |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Висота | 1700 мм |
| Основні | |
| Серія | Malta |
- Ціна: 6 460 ₴








