Тумба з умивальником JUVENTA Bronx Brx-80 Дуб Вотан
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: BRX-80 Дуб Вотан
13 030 ₴
11 075,50 ₴
Показати оптові ціниОтримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Тумба з умивальником JUVENTA Bronx Brx-80 Дуб Вотан»
Тумба JUVENTA Bronx Brx-80 Дуб Вотан з умивальником з кераміки "Soft-80".
Опис і характеристики Тумби під умивальник у ванну Juventa Bronx Brx-80:
- Колір Дуб Вотан, Чорний матовий;
- Корпус і фасадні частини виготовлені з ламінованого вологостійкого ДСП, товщиною 16 мм в кольорі Дуб Вотан;
- Ніжки тумби виготовлені з сосни і пофарбовані в чорний матовий колір;
- Тумба має дві шухляди, що встановлені на напрямних часткового висування з функцією дотягування (виробник «Hettich»), що забезпечує плавне, м'яке закриття;
- У лівій нижній частині тумби є ніша;
- В конструкції тумби під раковину передбачено підведення і відведення води за європейськими стандартами;
- Радимо укомплектувати тумбу сифоном «Нептун» Н0410, що виготовлений на замовлення виробника «Ювента» і який ідеально підходить для відводу води з огляду на конструктивні особливості виробу;
- Тумба підлогова та має кріплення до стіни;
- Розміри тумби без умивальника (В*Ш*Г) 80*61*43,4 см;
- Комплектується пеналами серії Malta, дзеркальними шафами Bronx або дзеркальними панелями Arizona.
Опис і характеристики умивальника Sanovit Soft-80
- Виробник Sanovit Туреччина
- Серія Soft
- Тип умивальника Меблевий накладний
- Матеріал вироби Кераміка
- Ширина 80 см
- Висота 16 см
- Довжина 45,5 см
- Вага 16 кг (+- 5%)
- Упаковка Картонна коробка (В*Ш*Г 16.6*66*46.7)
Габаритні розміри Тумби Juventa Bronx Brx-80 з раковиною Soft-80:
- Висота 83 см
- Ширина 80 см
- Глибина 45.5 см
- Вага 39 кг
Гарантія на Тумбу для ванної Juventa Bronx Brx-80 від виробника 24 місяці.
Доставка підвісної тумби для ванної з раковиною Juventa Bronx Brx-80
- Самовивіз - Київ;
- По Україні безкоштовна доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкове обрешетування або палетний борт);
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
Фотографії та схема умивальника Soft-80 з тумбою Juventa Bronx Brx-80




Меблі до ванної серії "Bronx" - функціональні, стильні і вологостійкі меблі для ванної кімнати.
Колекція меблів для ванної кімнати Juventa Bronx складається з: тумб для ванної кімнати підлогових з умивальниками (шириною 65 і 80 см), навісних дзеркальних шаф з підсвіткою (шириною 65, 80 і 100 см).
Замовити і купити Тумбу до ванної з умивальником Juventa Bronx Brx-80:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - з понеділка по п'ятницю з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса доставки та контактний телефон.
Оплатити Тумбу з раковиною у ванну Juventa Bronx Brx-80:
- передоплата, перерахування грошових коштів на картку ПриватБанку.
* При перерахуванні грошових коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank;
- накладений платіж, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S.p.A, Італія; SCM GROUP S.p.A, Італія та інші);
2. Матеріали використовувані у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3. Особливу увагу при моделюванні Меблів в ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4. Всі меблі екологічно безпечні;
5. У каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300-та найменувань).
*Увага! Колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 1 шт. |
| Виробник | Ювента |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 44.5 кг |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Раковина | кераміка |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Габаритні розміри тумби | |
| Глибина | 455 мм |
| Висота | 830 мм |
| Основні | |
| Ширина | 800 мм |
| Основний колір | Дуб вотан |
| Серія | Bronx |
| Наявність умивальника | Так |
- Ціна: 11 075,50 ₴










