

Пенал у ванну JUVENTA Sofia SfP-120 сірий
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SfP-120 серый
4 300 ₴
Показати оптові ціниПенал для ванної навісний висотою 120 см Juventa Malta Sofia SfP-120 сірий
Опис і характеристики сірого пенала у ванну кімнату Juventa Sofia SfP-120
- Колір Сірий матовий корпус, Білий матовий фасад;
- Корпус і фасадні частини виготовлені з ламінованого вологостійкого ДСП, товщиною 16 мм пофарбовані емалями білого і сірого матових кольорів;
- Пенал має одну дверку, внутрішній простір за якою розділено чотирма поличками з ДСП на п'ять частин і може змінюватись по висоті;
- Дверцята підвішені на петлі з доводчиками, що забезпечує плавне і м'яке закриття;
- Ручки дверцят -металеві хромовані;
- Монтаж Підвісний;
- Для підвішування пенала вмонтовано регульовані навіси виробництва «Hettich»;
- Пенал універсальний, при розвороті на 180 градусів може бути як правостороннім, так і лівостороннім;
- Комплектується тумбами з умивальниками серії Sofia, дзеркальними шафками Bronx або дзеркальними панелями Arizona та Manhattan.
Габаритні розміри шафки для ванної Juventa Sofia SfP-120
- Висота 120 см;
- Ширина 33 см;
- Довжина (глибина) 32 см;
- Вага 19 кг.
Гарантія на Пенал у ванну кімнату Juventa Sofia SfP-120 від виробника 24 місяці
Доставка навісного пенала для ванної Juventa Sofia SfP-120
- по Києву - безкоштовно нашою машиною;
- самовивіз - Київ;
- доставка за межі Києва безкоштовно, в радіусі 10-15 км нашим автомобілем;
- по Україні доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкова обрешетовка) за рахуннок отримувача;
Фотографії та схема пенала у ванну Juventa Sofia SfP-120:



Меблі серій Sofia - функціональні, стильні і вологостійкі меблі для ванної кімнати в сучасному дизайні.
Колекція меблів для ванної кімнати Juventa Sofia складається з : тумб (шириною 75 і 85 см), підлогових пеналів (висотою і шириною 120*33 та 170*45 см). Представлена в трьох кольорах: білий матовий, сірий з білим матовий, Дуб Вотан з білим.
Замовити і купити Пенал для ванної кімнати Juventa Sofia SfP-120:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - з понеділка по п'ятницю з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса доставки та контактний телефон.
Оплатити Пенала у ванну Juventa Sofia SfP-120:
- передоплата, перерахування грошових коштів на картку ПриватБанку.
* При перерахуванні грошових коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank;
- накладений платіж, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S.p.A, Італія; SCM GROUP S.p.A, Італія та інші);
2. Матеріали використовувані у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3. Особливу увагу при моделюванні Меблів в ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4. Всі меблі екологічно безпечні;
5. У каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300-та найменувань).
*Увага! Колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма пенала | прямий |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 1 шт. |
| Тип відкривання дверки | універсальне |
| Кількість закритих полиць | 4 шт. |
| Виробник | Ювента |
| Тип меблів | пенал |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Основний колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Основні | |
| Серія | Sofia |
- Ціна: 4 300 ₴


