Змішувач високий для раковини Qtap Lipno 1023H101CB, Qtap (Чехия).
Високий змішувач підійде для установки з окремостоящими раковинами.
Основні характеристики одинважільного Змішувача на раковину Qtap Lipno 1023H101CB.
- Колір покриття Чорний матовий;
- Тип управління Одноважільний;
- Матеріал Латунь;
- Керамічний картридж;
- Довжина виливу 155 мм;
- Висота виливу 215 мм;
- Висота змішувача 280-310 мм;
- Регулятор струменя Аератор;
- Спосіб монтажу На умивальник (один отвір);
- Комплектація: Змішувач, гнучка підводка, кріплення.
Гарантія на змішувач на умивальник Qtap Lipno 1023H101CB від виробника 10 років.
Безкоштовна доставка Крана на умивальник QTAP Lipno 1023H101CB
- безкоштовно по Україні доставка здійснюється кур'єрськими службами ;
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
- по Києву - кур'єром
- Київ - самовивіз
Фотографії Змішувача для умивальника Qtap Lipno 1023H101CB


Змішувач для умивальника Qtap Lipno 1023H101CB Ви можете замовити і купити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата змішувача для раковини Qtap Lipno 1023H101CB:
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank.
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі Київ;
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Стильний і надійний змішувач для умивальника Lipno 1023H101CB, виробництва Qtap Чехія, ви можете придбати в Інтернет-магазині сантехніки "СВ-Ніка". Латунний корпус в чорному матову кольорі чудово буде виглядати у вашій ванній кімнаті. А керамічний картридж гарантує надійність і мінімальний рівень шуму.
ТМ Qtap - компанія виробник сантехніки з Чехій, продукція якої задовольнить найвибагливіших покупців. Широкий асортимент продукцій, дозволить вам придбати в вашу ванну кімнату все необхідне, а саме змішувачі та душові системи, унітази і біде, пісуари, керамічні раковини, аксесуари для ванної кімнати, душові кабіни і душові трапи, меблі для ванної, а так само кухонні мийки та кухонні змішувачі.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора (дисплея).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Чорний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Монтаж | На стільницю |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 1.9 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Тип приєднання | Гайка |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 155 мм |
| Висота виливу | 215 мм |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип управління | Одноважільний |
| Поверхня | Матова |
| Серія | Lipno |
| Модель | 1023H101CB |
| Довжина виробу, мм | 190 |
| Тип виливу | Литий |
| Робочий тиск, bar | До 3 |
| Шланги підключення | Входять в комплект |
| Вид монтажу | Врізний |
| Країна-виробник | Чехія |
| Габарити упаковки 1, мм | 70х385х230 |
| Шланги | На різьбленні |
- Ціна: 6 032 ₴






