Тумба до ванної JUVENTA Manhattan Mh-55 з умивальником чорна
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Mh-55 черный
9 280 ₴
7 888 ₴
Показати оптові ціниТумба JUVENTA Manhattan Mh-55 підлогова/підвісна чорна матова з умивальником з кераміки "Stance-55" глубиною (довжиною) 33см.
Опис і характеристики Тумби під умивальник у ванну Juventa Manhattan Mh-55:
- Колір Чорний матовий;
- Тумба універсальна, може бути як підвісна, так і підлогова (ножки у комплекті);
- Корпус і фасадні частини виготовлені з лвологостійкого ДСП, товщиною 16 мм і пофарбовані емалями чорного матового кольору;
- Тумба має дві дверці, які навішені на петлі з функцією самодотягування, шухляди, що забеспечує м'яке, плавне та тихе закриття;
- Внутрішній простір розділений полицею з вологостійкого ДСП товщиною 16мм;
- Ручки та ніжки виготовлені з вологостійкої фанери та пофарбовані у чорний колір;
- У конструкції тумби під раковину передбачено підведення і відведення води за європейськими стандартами;
- Радимо укомплектувати тумбу сифоном «Нептун» Н0410, що виготовлений на замовлення виробника «Ювента» і який ідеально підходить для відводу води враховуючи конструктивні особливості виробу;
- Розміри тумби без умивальника на ніжках (В*Ш*Г) 76*53,4*32,2 см;
- Розміри тумби без умивальника і без ніжок (В*Ш*Г) 61*53*32,2 см;
- Комплектується пеналами серій Manhattan, дзеркалами з підсвіткою Manhattan та навісною поличкою до дзеркала Manhattan MhC.
Опис і характеристики умивальника Sanovit Stance-55
- Виробник Sanovit Туреччина
- Серія Stance
- Тип умивальника Меблевий накладної
- Матеріал виробу Кераміка
- Ширина 55 см
- Висота 9,5 см
- Довжина 33 см
- Вага 11 кг (+- 5%)
Габаритні розміри Тумби Juventa Manhattan Mh-55 з раковиною Stance-55:
- Висота на ніжках 85.5 см;
- Висота без ніжок 70,5 см;
- Ширина 55 см
- Глибина (довжина) 33 см
- Вага 34 кг
Гарантія на Тумбу для ванної Juventa Manhattan Mh-55 від виробника 24 місяці.
Доставка тумби у ванну з раковиною Juventa Manhattan Mh-55
- по Києву - безкоштовно нашою машиною;
- самовивіз - Київ;
- доставка за межі Києва безкоштовно, в радіусі 10-15 км нашим автомобілем;
- безкоштовна по Україні доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкова обрешетування або палетний борт);
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
Фотографії та схема умивальника Stance-55 з тумбою Juventa Manhattan Mh-55:







Меблі серій Manhattan - функціональні, стильні і вологостійкі меблі для ванної кімнати в сучасному скандинавському мінімалістичному дизайні.
Колекція меблів для ванної кімнати Juventa Manhattan має широкий розмірний ряд та складається з : підлогових/підвісних тумб (шириною 55, 60, 65, 70, 85 см), підлогових/підвісних пеналів (висотою і шириною 120/135*33/33.8 та 170/185*45/45.8 см) та підвісною поличкою до дзеркал Manhattan MhC. Представлена в трьох кольорах: білий матовий, сірий матовий, чорний матовий.
Тумбу для ванної з умивальником Juventa Manhattan Mh-55 Ви можете замовити і купити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата Тумби з раковиною в ванну Juventa Manhattan Mh-55:
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank
- накладений платіж, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S.p.A, Італія; SCM GROUP S.p.A, Італія та інші);
2. Матеріали використовувані у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3. Особливу увагу при моделюванні Меблів в ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4. Всі меблі екологічно безпечні;
5. У каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300-та найменувань).
*Увага! Колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Навісна (настінна), Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 2 шт. |
| Кількість закритих полиць | 1 шт. |
| Виробник | Ювента |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Основний колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Вага | 34 кг |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП покрита фарбою |
| Фасади | ДСП |
| Полиці | ДСП покрита фарбою |
| Раковина | кераміка |
| Габаритні розміри тумби | |
| Глибина | 330 мм |
| Висота | 855 мм |
| Основні | |
| Ширина | 550 мм |
| Серія | Manhattan |
- Ціна: 7 888 ₴











