
Змішувач для раковини Volle Solo 1510.011105 Графіт
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1510.011105
4 180 ₴
Показати оптові ціниЗмішувач для раковини Solo 1510.011105 Pistola gris, Volle (Іспанія)
Основні характеристики одноважільного Змішувача на раковину Volle Solo 1510.011105
- Колір покриття Графіт
- Тип управління Одноважільний
- Матеріал Латунь
- Керамічний іспанська картридж Sedal 26 мм
- Гнучка підводка
- Приєднувальний розмір 1/2"
- Довжина виливу 120 мм
- Висота виливу 116 мм
- Висота змішувача 160 мм
- Регулятор струменя Аератор
- Спосіб монтажу умивальник (один отвір)
- У комплект входять гнучкі шланги для підключення води 1/2 дюйма
Гарантія на змішувач на умивальник Volle Solo 1510.011105 від виробника 5 років.
- Корпус змішувача - 5 років
- Рухливі і неметалеві комплектуючі - 2 роки
- У разі використання продукції громадської або промисловій сферах гарантійний термін складає 6 місяців
Безкоштовна доставка Крана на умивальник VOLLE Solo 1510.011105
- по Україні кур'єрською службою
- по Києву - кур'єром
- Київ - самовивіз
Фотографії Змішувача для умивальника Volle Solo 1510.011105


Змішувач для умивальника Volle Solo 1510.011105 Ви можете замовити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата змішувача для раковини Volle Solo 1510.011105:
- передоплата, перерахування грошових коштів на картку ПриватБанку.
-
* При перерахуванні грошових коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank;
- накладений платіж, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Опис одинважільного змішувача для раковини Volle Solo 1510.011105.
Змішувач для ванної іспанського виробника VOLLE виготовлений з високоякісної латуні. Цей матеріал забезпечує надійність і гарантує безперебійну роботу змішувача протягом багатьох років.
Дизайн виробу відповідає сучасним тенденціям в області інтер'єрів ванних кімнат та основним вимогам ергономічності. Змішувач спроектована в відповідності з концепцією ТМ Volle і тому чудово поєднується з більшістю колекцій сантехніки.
Змішувач комплектується надійними (витримує до 500 000 циклів відкрити-закрити) керамічними іспанськими картриджами Sedal 26mm класу А.
Так само в комплектацію входить аератор, що забезпечує рівномірний потік води. Пластикова сіточка аератора не піддається корозії і запобігає утворенню вапняного нальоту.
VOLLE - це сучасний іспанський бренд сантехніки
ТМ Volle було засновано в Іспанії в 1978 році. Компанія займалася тільки продажем сантехніки до 2001 року, коли було започатковано самостійну розробку і проектування керамічних виробів. Саме тоді й народився властивий Volle стиль: м'які обриси і відсутність зайвих деталей.
2012 стає відправною точкою для потужного розвитку бренду: від розширення бази постачальників до проектування комплексних рішень для ванної кімнати.
Новий вектор розвитку компанії призвів до необхідності ребрендингу, що і сталося на початку 2018 року. ТМ Volle презентував концепцію кастомизированного дизайну ванної кімнати: всі колекції спроектовано таким чином, що моделі з різних серій гармонійно поєднується між собою.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора (дисплея).
Що робити, якщо не виходить оформити замовлення онлайн?
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.3 кг |
| Виробник | Volle |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Країна виробник | Іспанія |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 9 літр/хв |
| Монтаж | На виріб |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Форма виливу | Традиційна |
| Тип підводки | Гнучка |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Стан | Новий |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина виливу | 120 мм |
| Висота виливу | 116 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 26 мм |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Графітовий |
| Серія | Solo |
- Ціна: 4 180 ₴


