



Відро для сміття з педаллю Hansgrohe AddStoris 41775670 Чорне матове 3л
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 41775670
4 865 ₴
Показати оптові ціниВідро для сміття Hansgrohe AddStoris 41775670 з педаллю чорного кольору об'ємом 3 літри.
Характеристики Урни для сміття Hansgrohe AddStoris 41775670:
- Колір покриття Чорне матове
- Обсяг 3 літри
- Матеріал виробу Нержавіюча сталь
- Форма відра Кругле
- Тип установки на Підлогу (отдельно стоящий)
- Особливості : З педаллю, з кришкою
- Управління Нажимний
- Всередині виріб укомплектовано додатково пластиковим відром
- Висота 265 мм
- Ширина 170 мм
- Довжина 228 мм
Гарантія на Відро для сміття Hansgrohe AddStoris 41775670 від виробника 60 місяці.
Доставка відра туалетного Hansgrohe AddStoris 41775670:
- по Україні кур'єрською службою
- по Києву - кур'єром (Безкоштовно)
- Київ - самовивіз (Безкоштовно)
Фотографії підлогового відра для сміття з педаллю 3 літри Hansgrohe AddStoris 41775670



Купити і замовити Відро для сміття 3 лытри з педаллю Hansgrohe AddStoris 41775670 чорного кольору Ви можете :
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата Урни для сміття Hansgrohe AddStoris 41775670 Чорне матове:
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank.
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі Київ;
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Hansgrohe приділяє підвищену увагу якості матеріалів і піддає ретельній перевірці всю свою продукцію. Сучасні виробничі лінії дозволяють відслідковувати якість виробів, що випускаються на всіх фазах виробництва — від сировини до готової, упакованої продукції.
На відміну від багатьох інших виробників, компанія Hansgrohe досі веде основну діяльність на території Німеччини, керівництво відмовилося переносити виробництво на територію інших країн. Це обумовлено необхідністю підтримувати високі стандарти якості та не допускати жодних відхилень.
Сантехнічне обладнання Hansgrohe – це поєднання стильного дизайну, функціональності і практичності. Політика компанії спрямована на підтримку якості на високому рівні.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора (дисплея).
Що робити, якщо не виходить оформити замовлення онлайн?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип сміттєвого відра | З педаллю |
| Форма | Кругла |
| Об`єм | 3 л |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Чорний |
| Діаметр | 170 мм |
| Висота | 265 мм |
| Довжина | 228 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | AddStoris |
| Внутрішній бак | Є |
| Конструкція внутрішнього бака | Знімна |
| Матеріал внутрішнього бака | Пластик |
| Колір внутрішнього бака | Чорний |
- Ціна: 4 865 ₴


