Тумба з умивальником JUVENTA Utah Ut-45 Дуб Вотан
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Ut-45 Дуб Вотан
6 318 ₴
5 370,30 ₴
Показати оптові ціниТумба JUVENTA Utah Ut-45 Дуб Вотан з умивальником з кераміки "Neon-45".
Опис і характеристики Тумби під умивальник у ванну Juventa Utah Ut-45:
- Колір Дуб Вотан, Графіт;
- Корпус і фасадні частини виготовлені з ламінованого вологостійкого ДСП, товщиною 16 мм в кольорі Дуб Вотан, а також ДСП в темно-сірому кольорі (Графіт);
- Тумба у свій конструкцій має одні дверцята і три відкритих полички з правого боку;
- Внутрішній простір за дверцятами розділений однією полицею, яка виготовлена з ДСП товщиною 16 мм в кольорі Дуб Вотан.
- Дверцята навішені на накладні, самодовідні петлі із системою «Soft close», які забезпечують плавне та м'яке закривання;
- В конструкції тумби під раковину передбачено підведення і відведення води за європейськими стандартами;
- Тумба підлогова та має кріплення до стіни;
Опис і характеристики умивальника Sanovit Neon-45
- Виробник Sanovit Туреччина
- Серія Neon
- Тип умивальника Меблевий накладний
- Матеріал вироби Кераміка
- Ширина 45.4 см
- Довжина 42 см
- Вага 10 кг (+- 5%)
Габаритні розміри Тумбы Juventa Utah Ut-45 з раковиною Neon-45:
- Висота 85.9 см
- Ширина 45.4 см
- Глибина 42 см
- Вага 28 кг
Гарантія на Тумбу для ванної Juventa Utah Ut-45 від виробника 24 місяці.
Доставка підлогової тумби для ванної з раковиною Juventa Utah Ut-45
- самовивіз - Київ;
- По Україні безкоштовна доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкове обрешетування або палетний борт);
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
Фотографії та схема умивальника Neon-45 з тумбою Juventa Utah Ut-45




Меблі до ванної серії "Utah" - функціональні, стильні і вологостійкі меблі для ванної кімнати.
Замовити і купити Тумбу до ванної з умивальником Juventa Utah Ut-45:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - з понеділка по п'ятницю з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса доставки та контактний телефон.
Оплатити Тумбу з раковиною у ванну Juventa Utah Ut-45:
- передоплата, перерахування грошових коштів на картку ПриватБанку.
* При перерахуванні грошових коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank;
- накладений платіж, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S.p.A, Італія; SCM GROUP S.p.A, Італія та інші);
2. Матеріали використовувані у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3. Особливу увагу при моделюванні Меблів в ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4. Всі меблі екологічно безпечні;
5. У каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300-та найменувань).
*Увага! Колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 1 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 3 шт. |
| Виробник | Ювента |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 28 кг |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Раковина | кераміка |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Габаритні розміри тумби | |
| Глибина | 420 мм |
| Висота | 859 мм |
| Основні | |
| Ширина | 454 мм |
| Основний колір | Дуб вотан |
| Серія | Utah |
| Наявність умивальника | Так |
- Ціна: 5 370,30 ₴







