Тумба з умивальником JUVENTA Silvia Sil-100 Дуб Вотан
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: Sil-100 дуб Вотан
Відправка з 11 квітня 202612 040 ₴
Показати оптові ціниТумба JUVENTA Silvia Sil-100 Дуб Вотан з умивальником з кераміки "Soft-100".
Опис та характеристики Тумби під умивальник у ванну Juventa Silvia Sil-100:
- Колір Дуб Вотан, Білий матовий;
- Корпус виготовлений з ламінованого вологостійкого ДСП, товщиною 16 мм у кольорі Дуб Вотан;
- Фасад виготовлений із ламінованого вологостійкого ДСП, товщиною 16 мм у білому матовому кольорі;
- Тумба у своїй конструкцій має одну висувну шухляду і нішу (полиця) під нею;
- Шухляда повного висування з металевими боковинами встановлена на напрямних із функцією «Push to open»;
- В конструкції тумби під раковину передбачено підведення і відведення води за європейськими стандартами;
- Тумба підвісна і має кріплення до стіни.
Опис та характеристики умивальника Sanovit Soft-100
- Виробник Sanovit Туреччина
- Серія Soft
- Тип умивальника Меблевий накладний
- Матеріал вироби Кераміка
- Ширина 100 см
- Довжина 45.5 см
- Вага 18 кг (+- 5%)
Габаритні розміри Тумби Juventa Silvia Sil-100 з раковиною Soft-100:
- Висота 60 см
- Ширина 100 см
- Глибина 45.5 см
- Вага 34 кг
Гарантія на Тумбу для ванної Juventa Silvia Sil-100 від виробника 24 місяці.
Доставка підлогової тумби у ванну з раковиною Juventa Silvia Sil-100
- Доставка по місту Київ - безкоштовно нашою машиною;
- Самовивіз - Київ;
- Доставка за межі Київа безкоштовна, в радіусі 10-15 км нашим автомобілем;
- По Україні безкоштовна доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкове обрешетування або палетний борт);
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
Фотографії та схема умивальника Soft-100 з тумбою Juventa Silvia Sil-100



Меблі до ванної серії "Silvia"- функціональні, стильні і вологостійкі меблі для ванної кімнати.
Замовити і купити Тумбу до ванної з умивальником Juventa Silvia Sil-100:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - з понеділка по п'ятницю з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса доставки та контактний телефон.
Оплатити Тумбу з раковиною у ванну Juventa Silvia Sil-100:
- передоплата, перерахування грошових коштів на картку ПриватБанку.
* При перерахуванні грошових коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank;
- накладений платіж, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S.p.A, Італія; SCM GROUP S.p.A, Італія та інші);
2. Матеріали використовувані у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3. Особливу увагу при моделюванні Меблів в ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4. Всі меблі екологічно безпечні;
5. У каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300-та найменувань).
*Увага! Колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 37 кг |
| Виробник | Ювента |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Кількість відкритих полиць | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 455 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Раковина | кераміка |
| Додаткові характеристики | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Вологостійкість | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 1000 мм |
| Основний колір | Дуб вотан |
| Серія | Silvia |
| Наявність умивальника | Так |
- Ціна: 12 040 ₴








