
Змішувач для ванни VOLLE Solo 1510.031005 Графіт pistola gris
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1510.031005
5 280 ₴
Показати оптові ціниЗмішувач для ванни Solo 1510.031005, Volle (Іспанія).
Основні характеристики Змішувача для ванни і душаVolle Solo 1510.031005 Графіт pistola gris:
- Покриття Графіт pistola gris;
- Тип управління Одноважільний;
- Матеріал Латунь;
- Керамічний картридж 30 мм VOLLE 1587.500400;
- Тип підведення Жорстка підводка;
- Вид з'єднання S-образні ексцентрики;
- Приєднувальний розмір 1/2";
- Довжина виливу 196 мм;
- Ширина змішувача 212 мм;
- Довжина змішувача 216 мм;
- Регулятор струменя Аератор;
- Спосіб монтажу Настінний (два отвори);
- Підключення для душу 1/2";
- Витрата води до 12л/хв;
- Підходить для проточних нагрівачів.
Душовий гарнітур не входить в комплектацію.
Гарантія на змішувач для ванної Volle Solo 1510.031005:
- Гарантія від виробника - 5 років
- У разі використання продукції громадської або промисловій сферах гарантійний термін складає 6 місяців
Безкоштовна доставка Крана у ванну Volle Solo 1510.031005
- безкоштовна по Україні доставка здійснюється кур'єрськими службами ;
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
- по Києву - кур'єром
- Київ - самовивіз
Фотографії Змішувача для ванної Volle Solo 1510.031005

Змішувач в ванну Volle Solo 1510.031005 Ви можете замовити і купити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата змішувача для ванни і душа Volle Solo 1510.031005:
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank.
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі Київ;
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Опис одноважільного змішувача для ванної Volle Solo 1510.031005.
Змішувач для ванної іспанського виробника VOLLE виготовлений з високоякісної латуні. Цей матеріал забезпечує надійність і гарантує безперебійну роботу змішувача протягом багатьох років.
Дизайн виробу відповідає сучасним тенденціям в області інтер'єрів ванних кімнат та основним вимогам ергономічності. Змішувач спроектована в відповідності з концепцією ТМ Volle і тому чудово поєднується з більшістю колекцій сантехніки.
Змішувач комплектується надійними (витримує до 500 000 циклів відкрити-закрити) керамічними іспанськими картриджами 30 mm класу А.
Так само в комплектацію входить аератор, що забезпечує рівномірний потік води. Пластикова сіточка аератора не піддається корозії і запобігає утворенню вапняного нальоту.
VOLLE - це сучасний іспанський бренд сантехніки
ТМ Volle було засновано в Іспанії в 1978 році. Компанія займалася тільки продажем сантехніки до 2001 року, коли було започатковано самостійну розробку і проектування керамічних виробів. Саме тоді й народився властивий Volle стиль: м'які обриси і відсутність зайвих деталей.
2012 стає відправною точкою для потужного розвитку бренду: від розширення бази постачальників до проектування комплексних рішень для ванної кімнати.
Новий вектор розвитку компанії призвів до необхідності ребрендингу, що і сталося на початку 2018 року. ТМ Volle презентував концепцію кастомизированного дизайну ванної кімнати: всі колекції спроектовано таким чином, що моделі з різних серій гармонійно поєднується між собою.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора (дисплея).
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.4 кг |
| Виробник | Volle |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Країна виробник | Іспанія |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 12 літр/хв |
| Монтаж | Настінний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Форма виливу | Традиційна |
| Тип підводки | Жорстка |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Стан | Новий |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 103 мм |
| Ширина | 212 мм |
| Глибина | 216 мм |
| Довжина виливу | 196 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 30 мм |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Solo |
| Колір | Графіт |
- Ціна: 5 280 ₴



