
Змішувач для душу Volle Solo 1510.101001 хром
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1510.101001
3 300 ₴
Показати оптові ціниЗмішувач для душу Solo 1510.101001, Volle (Іспанія).
Основні характеристики Змішувача для душу Volle Solo 1510.101001:
- Покриття Хром;
- Тип управління Одноважільний;
- Матеріал Латунь;
- Керамічний картридж 26 мм VOLLE 1587.500500;
- Тип підведення Жорстка підводка;
- Вид з'єднання S-образні ексцентрики;
- Приєднувальний розмір 1/2";
- Висота змішувача 139 мм;
- Ширина змішувача 212 мм;
- Довжина змішувача 122 мм;;
- Спосіб монтажу Настінний (два отвори);
- Підключення для душу 1/2";
- Витрата води до 12л/хв;
- Підходить для проточних нагрівачів.
Душовий гарнітур не входить в комплектацію.
Гарантія на змішувач для душу Volle Solo 1510.101001:
- Гарантія від виробника - 5 років
- У разі використання продукції громадської або промисловій сферах гарантійний термін складає 6 місяців
Безкоштовна доставка Крана для душу Volle Solo 1510.101001
- безкоштовна по Україні доставка здійснюється кур'єрськими службами ;
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
- по Києву - кур'єром
- Київ - самовивіз
Фотографії Змішувача для душу Volle Solo 1510.101001

Змішувач для душу Volle Solo 1510.101001 Ви можете замовити і купити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата змішувача для душу Volle Solo 1510.101001:
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank.
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі Київ;
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Опис одноважільного змішувача для душу Volle Solo 1510.101001.
Змішувач для душу іспанського виробника VOLLE виготовлений з високоякісної латуні. Цей матеріал забезпечує надійність і гарантує безперебійну роботу змішувача протягом багатьох років.
Дизайн виробу відповідає сучасним тенденціям в області інтер'єрів ванних кімнат та основним вимогам ергономічності. Змішувач спроектована в відповідності з концепцією ТМ Volle і тому чудово поєднується з більшістю колекцій сантехніки.
Змішувач комплектується надійними (витримує до 500 000 циклів відкрити-закрити) керамічними іспанськими картриджами 26 mm класу А.
VOLLE - це сучасний іспанський бренд сантехніки
ТМ Volle було засновано в Іспанії в 1978 році. Компанія займалася тільки продажем сантехніки до 2001 року, коли було започатковано самостійну розробку і проектування керамічних виробів. Саме тоді й народився властивий Volle стиль: м'які обриси і відсутність зайвих деталей.
2012 стає відправною точкою для потужного розвитку бренду: від розширення бази постачальників до проектування комплексних рішень для ванної кімнати.
Новий вектор розвитку компанії призвів до необхідності ребрендингу, що і сталося на початку 2018 року. ТМ Volle презентував концепцію кастомизированного дизайну ванної кімнати: всі колекції спроектовано таким чином, що моделі з різних серій гармонійно поєднується між собою.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора (дисплея).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volle |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 1.4 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Максимальна витрата води | 12 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для душа |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Довжина виробу, мм | 122 |
| Серія | Solo |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 139 мм |
| Глибина | 122 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 26 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 212 мм |
- Ціна: 3 300 ₴



