Тумба з умивальником Juventa Susie-50 біла підвісна 50 см
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Susie-50 белая
5 580 ₴
4 910,40 ₴
Показати оптові ціниТумба JUVENTA Susie-50 біла з умивальником зі штучного каменю "Susie 50".
Опис і характеристики Тумби під умивальник у ванну Juventa Susie 50:
- ТУМБА ПОСТАЧАЄТЬСЯ У РОЗІБРАНОМУ ВИГЛЯДІ;
- Колір Білий глянсовий;
- Корпус та фасад меблів виготовлений з ДСП товщиною 16мм;
- Поверхні меблів зовні покриті – глянсовою емаллю білого кольору;
- Виріб в своїй конструкції має одні дверцята;
- Дверцята навішані на накладні петлі, виробник «GTV»;
- Тумба універсальна, при складанні може бути як лівостороння, так і правостороння;
- Меблі підвісні, в тумби вмонтовані регульовані навіси;
- Розміри тумби без умивальника (В*Ш*Г) 48.3*49*24.8 см;
Опис і характеристики умивальника Укркомпозит Susie 50
- Виробник Укркомпозит Україна;
- Серія Susie;
- Тип умивальника Меблевий накладний;
- Матеріал вироби Штучний камінь;
- Ширина 50 см;
- Довжина 25 см;
- Глибина чаши 8 см.
Габаритні розміри Тумби Juventa Susie-50 з раковиною Susie 50:
- Висота 49.5 см;
- Ширина 50 см;
- Глибина (довжина) 25 см;
- Вага 18 кг.
Гарантія на Тумбу для ванної Juventa Susie-50 від виробника 24 місяці.
Доставка підвісної тумби для ванної з раковиною Juventa Susie-50:
- Доставка по місту Київ - безкоштовно нашою машиною;
- Самовивіз - Київ;
- Доставка за межі Київа безкоштовна, в радіусі 10-15 км нашим автомобілем;
- По Україні безкоштовна доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкове обрешетування або палетний борт);
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
Фотографії та схема умивальника Susie 50 з тумбою Juventa Susie-50:



Тумби з умивальниками Juventa серій Susie
Стильна та лаконічна серія меблів для ванної Susie представлена підвісними тумбочками з умивальниками шириною 50 см, довжиною 25 см, у трьох колірних рішеннях: білий глянсовий, антрацит, білий глянець фасад та дуб один корпус.
Замовити і купити Тумбу до ванної з умивальником Juventa Susie-50:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - з понеділка по п'ятницю з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса доставки та контактний телефон.
Оплатити Тумбу з раковиною у ванну Juventa Susie 50:
- передоплата, перерахування грошових коштів на картку ПриватБанку.
* При перерахуванні грошових коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank;
- накладений платіж, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S.p.A, Італія; SCM GROUP S.p.A, Італія та інші);
2. Матеріали використовувані у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3. Особливу увагу при моделюванні Меблів в ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4. Всі меблі екологічно безпечні;
5. У каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300-та найменувань).
*Увага! Колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Основний колір | Білий |
| Дверка | 1 шт. |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Виробник | Ювента |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Форма тумби | пряма |
| Тип відкривання дверки | універсальне |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота | 495 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП, ДСП покрита фарбою |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Основні | |
| Ширина | 500 мм |
| Раковина | Спокусливий камінь |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Серія | Susie |
| Ширина виробу, мм | 500 |
| Наявність умивальника | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 18 |
- Ціна: 4 910,40 ₴











