


Душова система IMPRESE Modus f03008210SS зі змішувачем для душу чорна матова
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: f03008210SS
5 940 ₴
Показати оптові ціниImprese Modus f03008210SS душова система зовнішнього монтажу зі змішувачем для душу чорного матового кольору
Душова система зовнішнього монтажу з одноважільним змішувачем для душу, верхнім (тропічним) та ручним душем.
Основні характеристики душової системи Imprese Modus f03008210SS
Душова система складається з: Верхній душ тропічного типу; Ручний душ лійка; Штанга для душа; Тримач для душу; Шланг для ручного душа 150 см; Одноважільний змішувач для душу.
- Колір покриття Чорний матовий;
- Матеріал душової системи Латунь/ABS-пластик/Нержавіюча сталь;
- Зовнішній (Настінний) монтаж;
- Одноважільний змішувач для душу і перемикачем на два положення, керамічний картридж 35мм, приєднувальний розмір G ½;
- Кронштейн для верхнього душу (довжина 310 мм);
- Висота штанги з кронштейном для верхнього душа 140 см;
- Верхній душ з шарнірним з'єднанням (290*190 мм);
- Тримач ручної лійки;
- Ручна лійка (110*80 мм) три режима перемикання;
- Шланг 1500 мм.
Гарантія на Душовий гарнітур Imprese f03008210SS від виробника - 5 років.
- Гарантія від виробника - 5 років
- У разі використання продукції громадської або промисловій сферах гарантійний термін складає 6 місяців
Безкоштовна доставка душовий комплект Imprese f03008210SS
- по Україні кур'єрською службою
- по Києву - кур'єром
- Київ - самовивіз
Фотографії душової системи Imprese f03008210SS


Купити і замовити Душову систему Imprese Modus f03008210SS:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата Imprese Modus f03008210SS Системи для душу зі змішувачем для душу, верхнім і ручним душем (лейками):
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
MODUS - це відмінна серія, створена для найбільш вимогливих клієнтів. Вона пропонує безліч варіантів налаштування водного потоку, що робить її ідеальним варіантом для різних використань - від ранкового душу до релаксуючої вечірньої ритуальної процедури. Крім того, з використанням надійних матеріалів і сучасних технологій, MODUS гарантує вам довгий термін служби та легкий процес установки. Придбайте MODUS від IMPRESE - та насолоджуйтеся комфортом у вашій ванній кімнаті!
Чеський виробник сантехнічної продукції "Imprese SRO" був спочатку заснований як фабрика по виробництву комплектуючих (корпусів змішувачів) для відомих європейських брендів. З плином часу і накопиченням досвіду самою компанією, виробник перейшов на виробництво продукції під власною торговою маркою.
Основною концепцією виробництва стало використання як власних розвинених потужностей для виробництва корпусів змішувачів, так і тісну співпрацю з європейськими виробниками комплектуючих (картриджів, аераторів).
В основу концепції стилю була закладена простота форм в поєднанні з ергономічністю і вишуканим дизайном, тому слоганом компанії стало "Стиль добрих традицій". Продукція компанії "Imprese SRO" легко вписується в інтер'єри будь-яких душух кімнат за рахунок широкого вибору виробів – від економ-класу, до колекційних дизайнерських серій.
Одним з важливих кроків на шляху до розвитку компанії "Imprese SRO" стало впровадження багаторівневого контролю за якістю продукції, яка випускається. Вся продукція проходить ретельну обробку і контроль на кожному етапі виробництва, від "болванки" до готового виробу.
Етапи контролю
- Вхідний контроль: вибіркова перевірка кожної партії сировини (сировина - латунь, комплектуючі - картриджі, кран-букси, шланги гнучкої підводки тощо)
- Контроль онлайн: строгий контроль на кожному етапі технологічного процесу виробництва
- Контроль на виході: 100% контроль перед відвантаженням продукції
Чтобы придать изделиям красивый зеркальный блеск, компания использует метод электрохимической гальванизации. Важным этапом, который влияет на качество хромового покрытия, является подготовка деталей к хромированию. Производственные мощности "Imprese SRO" оснащены современным автоматизиродушам оборудованием для шлифования и полирования латунных деталей.
Производитель "Imprese SRO" со своей стороны гарантирует неизменное качество хромированного покрытия, которое не теряет первоначального блеска и не темнеет на протяжении эксплуатации.
Характеристики и комплектация могут быть изменены производителем.
Цвет изделия может отличаться из-за настроек монитора (дисплея).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imprese |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал душової системи | Латунь |
| Встановлення | Настінна, Пристінна |
| Кількість режимів струменя | 3 |
| Колір | Чорний |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Вага | 3.9 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Верхній душ | Так |
| Ручний душ | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Шланг | Так |
| Душова штанга | Так |
| Змішувач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 290 мм |
| Довжина шланга | 1500 мм |
| Додаткові функції | |
| Ручний душ регульований по висоті | Так |
| Ручний душ регульований по нахилу | Так |
| Підходить для проточних водонагрівачів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Modus |
- Ціна: 5 940 ₴


