
Змішувач для раковини Volle Mora 1537.010204 з поворотним виливом Чорний матовий
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1537.010204
3 600 ₴
Показати оптові ціниЗмішувач для раковини з поворотним виливом Mora 1537.010204 Cromo, Volle (Іспанія).
Основні характеристики одноважільного змішувача на раковину Volle Mora 1537.010204
- Колір покриття Чорний матовий;
- Тип управління Одноважільний;
- Матеріал Латунь;
- Керамічний картридж 35 мм Citec CP35UA001;
- Поворотний вилив;
- Довжина виливу 142 мм;
- Висота виливу 165 мм;
- Висота змішувача 257 мм;
- Регулятор струменя Аератор;
- Витрати води до 9 л/хв;
- Спосіб монтажу На умивальник (один отвір);
- Тип кріплення Шпилька;
- Гнучке підведення 500 мм;
- Приєднувальний розмір 1/2";
- Комплектація: Змішувач, гнучка підводка, кріплення.
Гарантія на змішувач на умивальник Volle Mora 1537.010204 від виробника - 5 років.
- Гарантія від виробника - 5 років
- У разі використання продукції громадської або промисловій сферах гарантійний термін складає 6 місяців
Безкоштовна доставка Крана на умивальник Volle Mora 1537.010204
- по Україні кур'єрською службою
- по Києву - кур'єром
- Київ - самовивіз
Фотографії Змішувача для умивальника Volle Mora 1537.010204


Змішувач для умивальника Volle Mora 1537.010204 Ви можете замовити і купити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата змішувача для раковини Volle Mora 1537.010204:
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank.
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі Київ;
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Серія MORA
Опис одноважільного змішувача для раковини Volle Mora 1537.010204.
Змішувач для умивальника іспанського виробника VOLLE виготовлений з високоякісної латуні. Цей матеріал забезпечує надійність і гарантує безперебійну роботу змішувача протягом багатьох років.
Дизайн виробу відповідає сучасним тенденціям в області інтер'єрів ванних кімнат та основним вимогам ергономічності. Змішувач спроектована в відповідності з концепцією ТМ Volle і тому чудово поєднується з більшістю колекцій сантехніки.
Змішувач комплектується надійними керамічними іспанськими картриджами Sedal 35 mm
Так само в комплектацію входить німецький аератор Neopearl, що забезпечує рівномірний потік води. Пластикова сіточка аератора не піддається корозії і запобігає утворенню вапняного нальоту.
VOLLE - це сучасний іспанський бренд сантехніки
ТМ Volle було засновано в Іспанії в 1978 році. Компанія займалася тільки продажем сантехніки до 2001 року, коли було започатковано самостійну розробку і проектування керамічних виробів. Саме тоді й народився властивий Volle стиль: м'які обриси і відсутність зайвих деталей.
2012 стає відправною точкою для потужного розвитку бренду: від розширення бази постачальників до проектування комплексних рішень для ванної кімнати.
Новий вектор розвитку компанії призвів до необхідності ребрендингу, що і сталося на початку 2018 року. ТМ Volle презентував концепцію кастомизированного дизайну ванної кімнати: всі колекції спроектовано таким чином, що моделі з різних серій гармонійно поєднується між собою.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора (дисплея).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volle |
| Країна виробник | Іспанія |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Максимальна витрата води | 9 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Чорний матовий |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Монтаж | На виріб |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Тип приєднання | Шпилька |
| Серія | Mora |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 142 мм |
| Висота виливу | 165 мм |
| Висота | 257 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина шланга | 50 см |
- Ціна: 3 600 ₴


