
Змішувач для умивальника ASIGNATURA Delicate 15521602 високий чорний матовий
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 15521602
3 573 ₴
Показати оптові ціниЧорний високий Змішувач для раковини чаші Delicate 15521602, ASIGNATURA (Іспанія)
Високий змішувач підійде для установки з окремостоячим раковинами
Основні характеристики одинважільного Змішувача для раковини Asignatura Delicate 15521602
- Колір покриття Чорний матовий;
- Тип управління Одноважільний;
- Матеріал Латунь;
- Керамічний картридж 35 мм;
- Пропускна здатність картриджа до 22л/хв;
- Довжина виливу 205 мм;
- Висота виливу 195 мм;
- Висота змішувача 308 мм;
- Регулятор струменя Аератор;
- Гнучкі шланги 50 см для підведення води у комплекті;
- Тип підключення G1/2;
- Спосіб монтажу умивальник (один отвір)
Гарантія на змішувач для умивальника Asignatura Delicate 15521602 від виробника 5 років.
Безкоштовна доставка Крана для умивальника чаші ASIGNATURA Delicate 15521602
- безкоштовна по Україні доставка здійснюється кур'єрськими службами ;
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
- по Києву - кур'єром
- Київ - самовивіз
Фотографії Змішувача для умивальника Asignatura Delicate 15521602


Змішувач для умивальника Asignatura Delicate 15521602 Ви можете замовити і купити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата змішувача для раковини Asignatura Delicate 15521602 :
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank.
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі Київ;
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
///////Asignatura серія Delicate
Стильний і надійні змішувач для умивальника Delicate 15521602, іспанського виробника ASIGNATURA, ви можете придбати в Інтернет-магазині сантехніки "СВ-Ніка". Латунний корпус, з чорним матовим покриттям чудово буде виглядати у вашій ванній кімнаті. А керамічний картридж Sedal гарантує надійність і мінімальний рівень шуму.
ТМ Asignatura – компанія, що стрімко розвивається, в якій працюють молоді і дуже талановиті дизайнери і технологи. Сучасне обладнання, інноваційні рішення і якісне сировину стали запорукою успіху компанії і дозволили бренду увірватися на європейський ринок. Асортимент ТМ Asignatura представлений широкою лінійкою сантехнічної продукції.
Від проектування продукції до виробництва та обслуговування клієнтів, компанії прагнуть до досконалості на кожному етапі. Ретельні внутрішні випробування і численні перевірки якості на кожному етапі виробництва — ось що дає клієнтам Asignatura повну впевненість в якості, яка відповідає всім вимогам.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора (дисплея).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASIGNATURA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Чорний матовий |
| Форма виливу | Традиційна |
| Монтаж | На стільницю |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 205 мм |
| Висота виливу | 195 мм |
| Висота | 308 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина шланга | 50 см |
| Основні атрибути | |
| Серія | Delicate |
- Ціна: 3 573 ₴


