


Пенал Prato PrP-100 Ювента чорний
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: PrP-100 чёрный
Відправка з 13 квітня 20268 100 ₴
Показати оптові ціниПенал у ванну PrP-100BL , серія Prato, фабрика Ювента ( Україна )
Опис
Пенал для білизни щитової конструкції з двома відділеннями. Внутрішній простір розділений поличками.
Корпус і фасадні частини виготовлені з МДФ одностороннього ламінування товщиною 19 мм Колір «титан».
Корпус і фасадні частини пофарбовані матовими емалями ультрафіолетового затвердіння (чотиришарове покриття), що дозволяє забарвленому виробу з часом не втрачати свій колір і захищає його від вологи.
Клас емісії Е1 (безпечно для використання в дитячих садах)
Задні стінки пеналів виготовлені з ламінованого ДВП.
Двері навішуються на чотирьохшарнірні самодоводячі навіси, що забезпечує плавне, безшумне закривання.
Меблі підвісна, в пенали вмонтовані регульовані навіси.
Дизайн меблів збагачують врізні, хромовані ручки.
Пенал ― універсальний при розворот на 180 градусів може бути як правостороннім, так і лівостороннім.
Габаритні розміри (Ш * В * Г): 300 * 1000 * 310 мм.
Колір чорний
*Увага! колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без попередження може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма пенала | прямий |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 2 шт. |
| Тип відкривання дверки | універсальне |
| Виробник | Ювента |
| Тип меблів | пенал |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Основний колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | МДФ |
| Фасади | МДФ |
| Полиці | скло |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 302 мм |
| Глибина | 306 мм |
| Висота | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 |
| Серія | Prato |
- Ціна: 8 100 ₴


