Пенал у ванну JUVENTA Luton LtP-190 з кошиком для білизни Дуб Вотан білий
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LtP-190
8 760 ₴
7 446 ₴
Показати оптові ціниШафа пенал для ванної підлоговий висотою 190 см Juventa Luton LtP-190 з кошиком для білизни Дуб Вотан білий
Опис і характеристики пенала у ванну кімнату Juventa Luton LtP-190-190 Дуб Вотан
- Колір Дуб Вотан, Білий;
- Корпус виготовлен з ламінованого вологостійкого ДСП, товщиною 16 мм, в кольорі Дуб Вотан;
- Фасад виготовлен з ламінованого вологостійкого ДСП, товщиною 16 мм, покрит глянсовою емаллю білого кольору;
- Чотири хромовані металеві ніжки висотою 10 см;
- Шафа-пенал має два відділення;
- Внутрішній простір верхнього відділення розділений трьома регульованими полицями з ДСП в декорі Дуб Вотан;
- Дверцята навішані на самодовідні петлі, які забезпечують плавне і м’яке закривання;
- У нижньому відділенні за відкидними дверцятами розміщений кошик для білизни;
- Верхні дверцята підвішені на петлі з доводчиками, що забезпечує плавне та м'яке закриття;
- Пенал – універсальний: при розвороті дверцят може бути як правостороннім, так і лівостороннім;
- Пенал підлоговий.
Габаритні розміри шафки для ванної Juventa Luton LtP-190
- Висота 190 см;
- Ширина 40 см
- Глибина (довжина) 32 см
- Вага 30 кг
Гарантія на Пенал у ванну кімнату Juventa Luton LtP-190 від виробника 24 місяці
Доставка пенала для ванної Juventa Luton LtP-190
- по Києву - безкоштовно нашою машиною;
- самовивіз - Київ;
- По Україні безкоштовна доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкове обрешетування або палетний борт);
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
Фотографії та схема пенала у ванну Juventa Luton LtP-190:




Меблі для ванни серії "Luton"
Простий і лаконічний дизайн, білий глянцевий колір покриття і практичність надають серій меблів у ванну кімнату Luton від Juventa універсальність і незамінність у вашій ванній. Тумби для ванної можуть бути виготовлені як підлоговими, так і підвісними в чотирьох розмірах (55, 65, 80 і 100 см). А два висувних ящика часткового висування з функцією доводчика (м'якого самодоката), допоможуть вам зберігати все необхідне під рукою. Так само в серій представлені універсальні пенали Luton LtP-170 та LtP-170, які можуть бути як правосторонніми, так і лівосторонніми.
Замовити і купити Пенал для ванної кімнати Juventa Luton LtP-190:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплатити Пенала у ванну Juventa Luton LtP-190:
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank
- накладений платіж, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S.p.A, Італія; SCM GROUP S.p.A, Італія та інші);
2. Матеріали використовувані у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3. Особливу увагу при моделюванні Меблів в ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4. Всі меблі екологічно безпечні;
5. У каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300-та найменувань).
*Увага! Колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | пенал |
| Форма шафи | прямий |
| Форма пенала | прямий |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 1 шт. |
| Тип відкривання дверки | універсальне |
| Кількість закритих полиць | 4 шт. |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Виробник | Ювента |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, ДСП покрита фарбою |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | хромований метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Вага | 30 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Так |
| Комплектація | |
| Вбудований кошик для білизни | 1 шт. |
| Основні | |
| Основний колір | Дуб вотан/білий |
| Серія | Luton |
- Ціна: 7 446 ₴







