Тумба з умивальником Tivoli Tv-100 Ювента біла
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TV-100WH
13 200 ₴
Показати оптові ціниТумба до ванної Tv-100 з умивальником "Soft-100", серія Tivoli, фабрика Ювента ( Україна )
Корпус і фасадні частини меблів виготовлені з МДФ.
Поверхні меблів оброблені:
всередині виробу – матовим покриттям (колір типу "Титан");
зовні вироби – высокоглянцевым покриттям.
Колір: білий
Тумба містить один високий висувний ящик з металевими боковинами на напрямних з функцією самодотягивания повного висунення "InnoTech".
Ящик з металевими боковинами на напрямних з функцією самодотягивания повного висунення.
Меблі підвісна, в тумби вмонтовані регульовані навіси.
Тумба комплектується керамічним умивальником «Soft-100».
Гарнитуры этой серии рекомендуем комплектовать зеркалами серии «Prato».
*Внимание! цвет изделия на мониторе может отличаться от реального. Производитель без уведомления может изменять комплектацию товара. Магазин не несет ответственность за изменения внесенные производителем.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ювента |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 46 кг |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Основний колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Повне висування скриньки | Так |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 455 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | МДФ |
| Раковина | кераміка |
| Фасади | МДФ |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Tivoli |
| Ширина | 1000 мм |
- Ціна: 13 200 ₴










