Пенал Tivoli TvP-190 Ювента білий
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: TVP-190WH
Відправка з 13 квітня 20266 500 ₴
Показати оптові ціниПенал навісний в ванну TvP-190 білий , серія Tivoli, фабрика Ювента ( Україна )
Пенал для ванної кімнати щитової конструкції з двома відділеннями за дверима.
Верхнє відділення розділено скляними поличками і призначене для зберігання білизни, нижню – для зберігання різних дрібниць.
Корпус і фасадні частини меблів виготовлені з МДФ.
Задні стінки пеналів виготовлені з ламінованого ДВП.
Поверхні меблів оброблені:
всередині виробу – матовим покриттям (колір типу "Титан");
зовні вироби – высокоглянцевым покриттям.
Колір білий.
Двері навішується на чотирьохшарнірні самодоводячі петлі, що забезпечує плавне, м'яке закриття.
Меблі підвісна, в пенали вмонтовані регульовані навіси.
Пенал – правосторонній.
*Увага! колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без попередження може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма пенала | прямий |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 2 шт. |
| Тип відкривання дверки | правосторонній |
| Виробник | Ювента |
| Тип меблів | пенал |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Основний колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | МДФ ламінований |
| Фасади | МДФ ламінований |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Висота | 1700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 26 |
| Серія | Tivoli |
- Ціна: 6 500 ₴











