Пенал у ванну Juventa Ester EsP-170 білий
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: EsP-170
8 950 ₴
7 607,50 ₴
Показати оптові ціниШафа пенал для ванної Juventa Ester EsP-170 білий
Опис і характеристики пенала у ванну кімнату Juventa Ester EsP-170
- Колір Білий глянсовий;
- Корпус виготовлен з ламінованого вологостійкого ДСП завтовшки 16 мм та пофарбований глянсовою емаллю білого кольору;
- Фасадні частини виготовлені із ламінованого вологостійкого МДФ товщиною 19 мм та пофарбовані глянсовою емаллю білого кольору;
- Також фасадні частини тумб закруглені з боків;
- Ручки відсутні, їхню функцію виконують спеціальні фрезерування на фасаді дверцят;
- Висота пеналу 180 см з ніжками (самого пеналу 170 см; ніжок 10 см), ширина 35 см, глибина 35 см;
- Пенал універсальний може бути як підвісний (є кріплення до стіни та регульовані навіси), так і підлоговий – для встановлення пеналу на підлогу в комплекті поставляються чотири хромовані квадратні ніжки заввишки 10 см;
- Шафа-пенал має два відділення;
- Внутрішній простір як верхнього, так і нижнього відділення розділено двома регульованими полицями з ДСП білого кольору;
- Дверцята навішені на самодовідні петлі, які забезпечують плавне та м'яке закривання;
- Пенал при розвороті може бути як правостороннім, так і лівостороннім.
Габаритні розміри шафки для ванної Juventa Ester EsP-170
- Висота на ніжках 180 см;
- Висота без ніжок 170 см;
- Ширина 35 см;
- Глибина (довжина) 35 см;
- Вага 31 кг.
Гарантія на Пенал у ванну кімнату Juventa Ester EsP-170 від виробника 24 місяці
Доставка пенала для ванної Juventa Ester EsP-170
- самовивіз - Київ;
- По Україні безкоштовна доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкове обрешетування або палетний борт);
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
Фотографії та схема пенала у ванну Juventa Ester EsP-170:



Пенал до ванної серії Ester
Простий і лаконічний дизайн, білий глянцевий колір покриття і практичність надають серій меблів у ванну кімнату Ester від Juventa універсальність і незамінність у вашій ванній.
Замовити і купити Пенал для ванної кімнати Juventa Ester EsP-170:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплатити Пенала у ванну Juventa Ester EsP-170:
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank
- накладений платіж, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S.p.A, Італія; SCM GROUP S.p.A, Італія та інші);
2. Матеріали використовувані у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3. Особливу увагу при моделюванні Меблів в ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4. Всі меблі екологічно безпечні;
5. У каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300-та найменувань).
*Увага! Колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | пенал |
| Форма пенала | прямий |
| Тип встановлення | Підлогова, Навісна (настінна) |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 2 шт. |
| Тип відкривання дверки | універсальне, правосторонній, лівосторонній |
| Кількість закритих полиць | 6 шт. |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Виробник | Ювента |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП, ДСП покрита фарбою |
| Фасади | МДФ фарбований, МДФ ламінований |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | хромований метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 180 мм |
| Вага | 31 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Основні | |
| Довжина | 350 мм |
| Серія | Ester |
- Ціна: 7 607,50 ₴











