
Змішувач для умивальника Imprese Kucera f03503410AA чорний матовий
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: f03503410AA
3 190 ₴
Показати оптові ціниЗмішувач для умивальника чорний матовий Kucera f03503410AA, Imprese (Чехія)
Основні характеристики одинважільного Змішувача на раковину Imprese Kucera f03503410AA
- Колір покриття Чорний матовий;
- Тип управління Одноважільний;
- Матеріал Латунь;
- Керамічний картридж Citec CT35UF036;
- Довжина виливу 121 мм;
- Висота виливу 96 мм;
- Висота змішувача 157 мм;
- Гнучке підведення 400 мм;
- Приєднувальний розмір 1/2";
- Регулятор струменя Аератор;
- Витрати води до 7 л/хв;
- Спосіб монтажу На умивальник (один отвір);
- Комплектація: Змішувач, гнучка підводка, кріплення.
Гарантія на змішувач на умивальник Imprese Kucera f03503410AA від виробника - 5 років.
- Гарантія від виробника - 5 років
- У разі використання продукції громадської або промисловій сферах гарантійний термін складає 6 місяців
Безкоштовна доставка Крана на умивальник Imprese Kucera f03503410AA
- По Україні безкоштовна доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта);
Фотографії Змішувача для умивальника Imprese Kucera f03503410AA


Змішувач для умивальника Imprese Kucera f03503410AA Ви можете замовити і купити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата змішувача для раковини Imprese Kucera f03503410AA:
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank.
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі Київ;
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Колекція змішувачів Kucera - створює чуттєву естетику, орієнтовану на людину, яка поєднує в собі функціональність та сучасну красу і відрізняється бездоганною формою та функціональністю. Міцна конструкція із цільної латуні та довговічні картриджі Citec, витримують випробування часом. Силіконовий аератор дозволяє легко прибирати вапняні відкладення. Колекція Kucera представлена в різних конфігураціях для раковини, ванни, душу, біде та кухні. Вибирайте між оздобленням із класичного хрому, строгого нікелю, модного матового чорного та бездоганного білого. Kucera – робить щодня особливим.
Чеський виробник сантехнічної продукції "Imprese SRO" був спочатку заснований як фабрика по виробництву комплектуючих (корпусів змішувачів) для відомих європейських брендів. З плином часу і накопиченням досвіду самою компанією, виробник перейшов на виробництво продукції під власною торговою маркою.
Основною концепцією виробництва стало використання як власних розвинених потужностей для виробництва корпусів змішувачів, так і тісну співпрацю з європейськими виробниками комплектуючих (картриджів, аераторів).
В основу концепції стилю була закладена простота форм в поєднанні з ергономічністю і вишуканим дизайном, тому слоганом компанії стало "Стиль добрих традицій". Продукція компанії "Imprese SRO" легко вписується в інтер'єри будь-яких душух кімнат за рахунок широкого вибору виробів – від економ-класу, до колекційних дизайнерських серій.
Одним з важливих кроків на шляху до розвитку компанії "Imprese SRO" стало впровадження багаторівневого контролю за якістю продукції, яка випускається. Вся продукція проходить ретельну обробку і контроль на кожному етапі виробництва, від "болванки" до готового виробу.
Етапи контролю
- Вхідний контроль: вибіркова перевірка кожної партії сировини (сировина - латунь, комплектуючі - картриджі, кран-букси, шланги гнучкої підводки тощо)
- Контроль онлайн: строгий контроль на кожному етапі технологічного процесу виробництва
- Контроль на виході: 100% контроль перед відвантаженням продукції
Щоб надати виробам красивий дзеркальний блиск, компанія використовує метод електрохімічної гальванізації. Важливим етапом, який впливає на якість хромового покриття, є підготовка деталей до хромуванню. Виробничі потужності "Imprese SRO" оснащені сучасним автоматизованим обладнанням для шліфування та полірування латунних деталей.
Виробник "Imprese SRO" зі свого боку гарантує незмінну якість хромованого покриття, яке не втрачає первісного блиску і не темніє на протязі експлуатації.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися через налаштування монітора (дисплея).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imprese |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Максимальна витрата води | 7 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Матовий чорний |
| Колір | Чорний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Монтаж | На виріб |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Тип приєднання | Шпилька |
| Поверхня | Матова |
| Матеріал | Латунь |
| Серія | Kucera |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 121 мм |
| Висота виливу | 96 мм |
| Висота | 157 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
- Ціна: 3 190 ₴


