



Тримач для туалетного паперу подвійний Andex Novel 919SG нержавіюча сталь
- Готово до відправки
- Код: 919SG
1 622 ₴
Тримач для туалетного паперу подвійний полірована нержавіюча сталь Novel 919SG, Andex (Польща).
Основні характеристики подвійного тримача для туалетного паперу з нержавіючої сталі Andex Technic 919SG
- Покриття Полірована нержавіюча сталь;
- Матеріал Нержавіюча сталь;
- Призначення Тримачі для туалетного паперу;
- Особливості Подвійний для двох рулонів;
- Ширина 251 мм;
- Висота 40 мм;
- Довжина (глибина) 78мм;
- Монтаж Настінний підвісний
- Комплектується монтажними елементами.
Гарантія на тримувач для туалетного паперу Andex Novel 919SG від виробника 5 років.
Доставка тримача туалетного паперу з полицею Andex TNovel 919SG
- по Києву — безплатно;
- самовитяг — Київ;
- по Україні безплатна доставка здійснюється кур'єрськими службами (позначення Нова пошту);
- Безплатна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
Фотографії тримача туалетного паперу Andex Novel 919SG


Тримач подвійний для туалетного паперу Andex Novel 919SG Ви можете замовити та купити:
- на сайті — безпосередньо в інтернет-магазині — Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово — форма для купівлі товарів (кошик);
- по телефону — Понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- водночас необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товара ;
- кількість;
- адреса отримувача та контактний телефон.
Оплата Тримача туалетного пареру Andex Novel 919SG:
- передплата, перерахування коштів на карту Приватбанка.
* У разі перерахування коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передплата, перерахування коштів на картку MonoBank.
- накладений платіж, у разі отримання у відділенні компанії перевізника. Водночас компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок під час самовивезенні Київ;
- готівковий розрахунок під час доставці кур'єром.
Серія аксесуарів для ванної кімнати ANDEX Novel є відносно новою продукцією, виготовлення якої почалося в кінці 2012 року. Серія повністю виготовлена з нержавіючої сталі, яку також називають INOX або в народі "нержавіюча сталь". Нержавіюча сталь – це міцний матеріал, що відрізняється якістю високої стійкості до корозії. Стійкість до окислення та впливу різних температур. Нержавіюча сталь має такі переваги:
• Довговічна.
• Не потребує витрат на утримання.
• Міцна, стійка до пошкоджень.
• Відповідає всім гігієнічним вимогам.
• Не потрібно фарбувати.
• Створює імідж якості та надійності.Завдяки своїм властивостям нержавіюча сталь все частіше використовується у виготовленні аксесуарів для ванних кімнат та кухні.
ANDEX
Підприємство ANDEX є польським виробником аксесуарів для ванних кімнат, що існує на ринку з 1995 року. Для виробництва виробів для ванної кімнати використовуються стійкі до корозії матеріали (латунь, алюміній, ZnAl, нержавіюча сталь).
Клієнтами підприємства є великі маркети та невеликі магазини (салони сантехніки), що спеціалізуються на аксесуарах для ванних кімнат. На даний момент фірма співпрацює з більш ніж 500 клієнтами (закупниками) на території країни. Її продукти (аксесуари) експортуються до країн Євросоюзу і до України.
Аксесуари для ванної кімнати Andex гармонійно доповнять дизайн ванної кімнати.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися через параметри монітора (дисплея).
Що робити, якщо не виходить оформити замовлення онлайн?
Серія аксесуарів для ванної кімнати складається з таких предметів як: вішалки для рушників, тримачі для рушників, мильниці, дозатор для рідкого мила, йоржи для унітазу, склянка для зубних щіток, тримачі таулетного паперу, вішалки з гачками для рушників та халатів, скляна полиця для ванного приладдя.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Місткість рулонов | 2 |
| Наявність кришки | Ні |
| Колір покриття | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 251 мм |
| Довжина | 78 мм |
| Висота | 40 мм |
| Виробник | Andex |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 60 |
| Настінне кріплення | Так |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Розміщення | Навісне(настінне) |
| Колекція | Novel |
| Термін придатності | Необмежений |
- Ціна: 1 622 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна упаковка з прозорим вікном


