Вішалка для рушників потрійна поворотна Welle Aviso 180027
Основні характеристики вішалки для рушників рожкової для ванної Aviso Welle 180027
- Матеріал Латунь;
- Покриття Хром;
- Ширина 372 мм;
- Довжина 60 мм;
- Висота 159 мм;
- Кріплення в комплекті.
Гарантія на тримач для рушників Welle Aviso 180027 потрійний поворотний від виробника 5 років.
Безкоштовна доставка тримача для рушників у ванну Welle Aviso 180027
- по Києву – кур'єром;
- Київ – самовивіз;
- по Україні безкоштовна доставка здійснюється кур'єрськими службами (Нова пошта);
Фотографії тримача для рушників у ванну Welle Aviso 180027


Тримач для рушників потрійний латунний Welle Aviso 180027 Ви можете замовити та купити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата Вішалки для рушників у ванну Welle Aviso 180027:
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
-
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank
- накладений платіж, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Колекція аксесуарів для ванної кімнати "Welle" виконана у строгому, лаконічному стилі з круглими формами. Має міцну латунну конструкцію. Це дозволяє використовувати цей аксесуар для завершення інтер'єрів різних стилів. Різноманітність функціональних предметів є перевагою цієї колекції і дозволяє наповнити весь простір вашої ванної кімнати. Всі предмети колекції «Aviso» зможуть забезпечити максимальну зручність та комфорт у вашій ванній кімнаті.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися через налаштування монітора (дисплея).
| Основні | |
|---|---|
| Тип тримача | Ріжки |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Матеріал | Латунь |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Місткість рушників | 3 |
| Ширина | 372 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Висота | 159 мм |
| Колір покриття | Хром |
| Виробник | Welle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 60 |
| Тип встановлення | навісна (настінна) |
| Тип | Тримач для рушників |
| Серія | Aviso |
| Термін придатності | Необмежений |
| Настінне кріплення | Так |
- Ціна: 1 415 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання з прозорим вікном



