Полиця для ванної Welle Aviso 176011 хромована латунь з гачком для мочалки
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 176011
1 704 ₴
Показати оптові ціниПолиця у ванну напівкругла з гачком для мочалки Welle Aviso 176011
Основні характеристики полички для ванної Aviso Welle 176011
- Матеріал Латунь
- Покриття Хром
- Ширина 300 мм
- Довжина 138 мм
- Висота 78 мм
- Кріплення в комплекті
Гарантія на полицю для ванни та душу Welle Aviso 176011 від виробника 5 років.
Безкоштовна доставка полички у ванну Welle Aviso 176011
- по Україні безкоштовна доставка здійснюється кур'єрськими службами;
- по Києву – кур'єром
- Київ - самовивіз
Фотографії полиці для ванної Welle Aviso 176011



Полицю хромовану латунну для ванної Welle Aviso 176011 Ви можете замовити та купити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата Полиці у ванну Welle Aviso 176011:
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
-
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank
- накладений платіж, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Колекція аксесуарів для ванної кімнати "Welle" виконана у строгому, лаконічному стилі з круглими формами. Має міцну латуневу конструкцію. Це дозволяє використовувати цей аксесуар для завершення інтер'єрів різних стилів. Різноманітність функціональних предметів є перевагою цієї колекції і дозволяє наповнити весь простір вашої ванної кімнати. Всі предмети колекції «Aviso» зможуть забезпечити максимальну зручність та комфорт у вашій ванній кімнаті.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися через налаштування монітора (дисплея).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Welle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Настінне кріплення | Так |
| Форма полиці | пряма, пряма радіусна |
| Тип меблів | полиця |
| Стан | Новий |
| Основний колір | Хромований |
| Колір покриття | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 78 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 138 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Латунь |
| Тип | Полиця металева |
| Розміщення | Настінне |
| Колекція | Aviso |
| Термін придатності | Необмежений |
| Гарантія від виробника | 5 років |
- Ціна: 1 704 ₴









