Тумба з умивальником Botticelli Vanessa Vndl ліва червона
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: VNDL левая красная
Відправка з 14 квітня 202633 390 ₴
26 712 ₴
Показати оптові ціниТумба до ванної Vndl ліва з умивальником "Vanessa-110", серія Vanessa, фабрика Botticelli ( Україна )
Колір виробу:
- Корпус чорний
- Фасад червоний
Тумба Vndl з умивальником "Vanessa 110"
Корпус меблів виготовлений з МДФ товщиною 16 мм
Фасадні частини меблів виготовлені з МДФ товщиною 18 мм
Поверхні меблів оброблені:
Всередині виробу – матовими емалями (колір типу "Титан").
Зовні вироби – високоглянсовим емалями з подальшим нанесенням прозорого лаку.
Два висувні ящики встановлені на прихованих напрямних з функцією самодотягивания повного висування, що забезпечує плавне, м'яке закривання.
Двері навішуються на чотирьохшарнірні самодоводящие петлі.
Меблі підвісна, в тумби вмонтовані регульовані навіси.
Дизайн меблів збагачують ручки з нержавіючої сталі.
Тумби комплектуються умивальниками "VANESSA 110L" з штучного каменю.
Габаритні розміри (Ш*В*Г): 1080*450*540 мм.
*Увага! колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без попередження може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма фасаду | хвилеподібний |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Дверка | 1 шт. |
| Виробник | Botticelli |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Основний колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Вага | 53 кг |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | МДФ |
| Фасади | МДФ |
| Габаритні розміри тумби | |
| Глибина | 536 мм |
| Висота | 470 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 1086 мм |
| Матеріал раковини | Штучний камінь |
| Серія | Vanessa |
- Ціна: 26 712 ₴











