


Зеркало Vanessa VnM Botticelli красное
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: VNM-80 красный
Відправка з 14 квітня 202612 200 ₴
9 760 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дзеркало для ванної кімнати Vanessa VnM червоне, серія Vanessa, фабрика Botticelli ( Україна )
Стильне кругле дзеркало для ванної кімнати з підсвічуванням
Колір: червоний
Опис: Дзеркало Vanessa VnM
Дзеркальне полотно, наклеєне на щит з MDF товщиною 16 мм
Дзеркальна панель укомплектована прихованим інтер'єрним LED-освітленням
Дзеркальне полотно вологостійке, призначене для експлуатації в приміщеннях з вологістю подвышеной
Габаритні розміри (В * Ш * Г): 800 * 800 * 50 мм.*Увага! колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без попередження може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Botticelli |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дзеркало |
| Форма дзеркала | Кругла |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Основний колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 18 кг |
| Вологостійкість | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | МДФ |
| Фасади | скло, дзеркало |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Висота | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Vanessa |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 760 ₴


