

Пенал Botticelli Vanessa VnP чорний
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: VnP-170 черный
Відправка з 13 квітня 202626 820 ₴
20 115 ₴
Показати оптові ціниПенал у ванну Vanessa VnP, серія Vanessa, фабрика Botticelli ( Україна )
Колір виробу: чорний
Опис Пенал BOTTICELLI VANESSA VnP чорний
Пенал для білизни щитової конструкції з двома відділеннями
Верхнє відділення призначене для зберігання білизни, нижню – для зберігання засобів гігієни і туалетного приладдя
Корпус меблів виготовлений з MDF товщиною 16 мм
Фасадні частини меблів виготовлені з ламінованого МДФ товщиною 18 мм
Задні стінки пеналів виготовлені з ламінованого ДВП.
Поверхні меблів оброблені:
Всередині виробу – матові емалі (колір типу "Титан")
Зовні вироби – високоглянсові емалі з подальшим нанесенням прозорого поліефірного лаку
Двері навішуються на чотирьохшарнірні самодоводящие петлі.
Меблі підвісна, в пенали вмонтовані регульовані навіси.
Дизайн меблів збагачують ручки з нержавіючої сталі.
Пенал універсальний. При розвороті по вертикалі на 180 градусів, може бути як правостороннім, так і лівостороннім.
*Увага! колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без попередження може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма шафи | прямий |
| Форма пенала | прямий |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма фасаду | радіусний |
| Дверка | 2 шт. |
| Тип відкривання дверки | універсальне |
| Виробник | Botticelli |
| Тип меблів | пенал |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Основний колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | МДФ |
| Фасади | МДФ |
| Полиці | ДСП покрита фарбою |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 315 мм |
| Висота | 1718 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Vanessa |
- Ціна: 20 115 ₴


