Змішувач для раковини EuroStyle 23569003 , Grohe (Німеччина)
Одноважільний високий змішувач для умивальника з донним клапаном.
Основні характеристики одинважільного змішувача для раковини GROHE EUROSTYLE 23569003
Колір покриття: хром
- Тип управління Одноважільний
- Матеріал Латунь
- Гнучка підводка
- Донний клапан
- Приєднувальний розмір 3 / 8"
- Довжина виливу 127 мм
- Висота виливу 245 мм
- Висота змішувача 270 мм
- Поворотний вилив 360°
- Регулятор струменя Аератор
- Спосіб монтажу На виріб (один отвір)
Керамічний картрідж 28 ММ Grohe 46580000

Технологія GROHE SilkMove® , застосовувана в картриджі, що забезпечує плавність управління важелем.
Змішувач оснащений механізмом плавного регулювання температури і напору води, за рахунок якого важіль управляється легко протягом багатьох років експлуатації.



Гарантія на змішувач на умивальника GROHE EUROSTYLE 23569003 від виробника 5 років.
Доставка Крана на умивальник Grohe EuroStyle 23569003
- по Україні кур'єрською службою (БЕЗКОШТОВНО)
- по Києву - кур'єром (БЕЗКОШТОВНО)
- Київ - самовивіз
Фотографії Змішувача для умивальника Grohe EuroStyle 23569003


Змішувач для умивальника Grohe EuroStyle 23569003 Ви можете замовити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата Змішувачі у ванну Grohe EuroStyle 23569003:
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі Київ;
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора (дисплея).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Покриття | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Поворотний вилив | Так |
| Максимальна витрата води | 5.7 літр/хв |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Серія | Eurostyle |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
| Довжина виливу | 127 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 28 мм |
| Висота виливу | 245 мм |
| Висота | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром |
- Ціна: 9 333 ₴






