



Змішувач для умивальника M-Size Grohe EuroStyle 19571003 прихованого монтажу
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19571003
11 169 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Змішувач для раковини EuroStyle 19571003 , Grohe (Німеччина)
Одинважільний змішувач прихованого монтажу для раковини.
Основні характеристики одинважільного змішувача для раковини GROHE EuroStyle 19571003
Колір покриття: хром
- Тип управління Одноважільний
- Матеріал Латунь
- Прихований монтаж
- Без блоку прихованого монтажу
- МЕХАНІЗМ ПРИХОВАНОГО МОНТАЖУ 23571000 (отримується додатково)
- Довжина виливу 203 мм
- Регулятор струменя Аератор

Покриття GROHE StarLight®, технологія якого забезпечує довговічність. Бездоганне зносостійке покриття, спеціально розроблене таким чином, щоб протистояти забруднень і стирання. Завдяки цьому воно зручно в догляді і зберігає первісний вигляд протягом багатьох років.

Регульований носик зливного отвору для установки потоку води. Для напряму потоку води, ідеально відповідного для форми і глибини вашої раковини, просто відрегулюйте носик під відповідним кутом і отримаєте більше задоволення щоденних процедур.
Гарантія на змішувач на умивальника GROHE EuroStyle 19571003 від виробника 5 років.
Доставка Крана на умивальник Grohe EuroStyle 19571003
- по Україні кур'єрською службою (БЕЗКОШТОВНО)
- по Києву - кур'єром (БЕЗКОШТОВНО)
- Київ - самовивіз
Фотографії Змішувача для умивальника Grohe EuroStyle 19571003


Змішувач для умивальника Grohe EuroStyle 19571003 Ви можете замовити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата Змішувачі у ванну Grohe EuroStyle 19571003:
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі Київ;
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора (дисплея).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Монтаж | Прихований |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Форма виливу | Традиційна |
| Тип підводки | Жорстка |
| Поворотний вилив | Ні |
| Вага | 1.73 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Серія | EuroStyle |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 203 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром |
| Спосіб монтажу | Прихований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 169 ₴


