
Гачок для ванної ASIGNATURA Delight 75603800 хром
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 75603800
410 ₴
Показати оптові ціниГачок для рушників і халатів серія Delight 75603800, Asignatura (Іспанія).
Основні характеристики Гачка для ванної Asignatura Delight 75603800
- Колір покриття Хром
- Матеріал Латунь
- Призначення Тримач для рушників і халатів
- Конструкція Одинарний гачок
- Ширина 32 мм
- Висота 32 мм
- Глибина 59 мм
- Монтаж Настінний (підвісний)
- Комплектується монтажними елементами.
Гарантія на гачок одинарний у ванну Asignatura Delight 75603800 від виробника 10 років.
Доставка тримач для рушників і халатів Asignatura Delight 75603800
- по Україні кур'єрською службою
- по Києву - кур'єром
- Київ - самовивіз
Фотографії Вішалки (гачка) для ванної Asignatura Delight 75603800


Гачок для ванної кімнати Asignatura Delight 75603800 Ви можете замовити і купити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата Гачка Asignatura Delight 75603800:
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank.
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі Київ;
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
ТМ Asignatura – компанія, що стрімко розвивається, в якій працюють молоді і дуже талановиті дизайнери і технологи. Сучасне обладнання, інноваційні рішення і якісне сировину стали запорукою успіху компанії і дозволили бренду увірватися на європейський ринок. Асортимент ТМ Asignatura представлений широкою лінійкою сантехнічної продукції.
От проектирования своей продукции до производства и обслуживания клиентов, в компании стремятся к совершенству на каждом этапе. Тщательные внутренние испытания и многочисленные проверки качества на каждом этапе производства — вот что дает клиентам Asignatura полную уверенность в качестве, которое отвечает всем их требованиям.
Одинарный, настенный крючок для ванной комнаты ASIGNATURA Delight 75603800 произведен из латуни высокого качества и покрыт хромированным покрытием, станет прекрасным дополнением в вашей ванной комнате, как по дизайну, так и по функционалу.
Характеристики и комплектация могут быть изменены производителем.
Цвет изделия может отличаться из-за настроек монитора (дисплея).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASIGNATURA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Матеріал | Латунь |
| Тип тримача | Гачок |
| Місткість рушників | 1 |
| Довжина | 59 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Висота | 32 мм |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Колір покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Серія | Delight |
| Користувальницькі характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Гарантійний термін | 120 |
| Тип | Тримач для рушників |
| Термін придатності | Необмежений |
- Ціна: 410 ₴


