
Тримач для туалетного паперу ASIGNATURA Unique 85605802
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 85605802
1 464 ₴
Показати оптові ціниТримач туалетного паперу з кришкою Чорний Unique 85605802, Asignatura (Іспанія)
Основні характеристики Бумагодержателя чорного матового з кришкою Asignatura Unique 85605802
- Колір покриття Чорний матовий
- Матеріал Латунь
- Призначення Тримачі для туалетного паперу
- Місткість рулонів 1
- Ширина 132,5 мм
- Висота 121,5 мм
- Глибина 20,5 мм
- Монтаж Настінний (підвісний)
- Комплектується монтажними елементами.
Гарантія на тримач для туалетного паперу Asignatura Unique 85605802 від виробника 5 років.
Доставка тримачі туалетного паперу Asignatura Unique 85605802
- по Києву - безкоштовно;
- самовивіз - Київ;
- безкоштовна по Україні доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта);
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
Фотографії Бумагодержателя для туалету Asignatura Unique 85605802


Тримач для туалетного паперу Asignatura Unique 85605802 Ви можете замовити і купити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата Бумагодержателя Asignatura Unique 85605802 :
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank.
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі Київ;
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
ТМ Asignatura – компанія, що стрімко розвивається, в якій працюють молоді і дуже талановиті дизайнери і технологи. Сучасне обладнання, інноваційні рішення і якісне сировину стали запорукою успіху компанії і дозволили бренду увірватися на європейський ринок. Асортимент ТМ Asignatura представлений широкою лінійкою сантехнічної продукції.
Від проектування продукції до виробництва та обслуговування клієнтів, компанії прагнуть до досконалості на кожному етапі. Ретельні внутрішні випробування і численні перевірки якості на кожному етапі виробництва — ось що дає клієнтам Asignatura повну впевненість в якості, яка відповідає всім вимогам.
Тримач для туалетного паперу з кришкою ASIGNATURA Unique 85605802 зроблений з латуні високої якості і покритий чорним матовим покриттям, стане прекрасним доповненням у вашій ванній кімнаті, як по дизайну ванної кімнати, так і по функціоналу.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора (дисплея).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASIGNATURA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Спосіб установки | Настінний |
| Наявність кришки | Так |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Місткість рулонов | 1 |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 133 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Висота | 122 мм |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Unique |
| Гарантія | 60 |
- Ціна: 1 464 ₴


