Тримач туалетного паперу з поличкою полірована нержавіюча сталь Technic 331SG, Andex (Німеччина)
Основні характеристики Тримача для туалетного паперу з нержавіючої сталі з полицею Andex Technic 331SG
- Колір покриття Полірована нержавіюча сталь
- Матеріал нержавіюча сталь
- Призначення Тримачі для туалетного паперу
- Особливості З полицею
- Місткість рулонів 1
- Ширина 154 мм
- Висота 72 мм
- Довжина (глибина) 100 мм
- Монтаж Настінний (підвісний)
- Комплектується монтажними елементами.
Гарантія на тримач для туалетного паперу Andex Technic 331SG від виробника 5 років.
Доставка тримача туалетного паперу з полицею Andex Technic 331SG
- по Києву — безплатно;
- самовитяг — Київ;
- по Україні безплатна доставка здійснюється кур'єрськими службами (позначення Нова пошту);
- Безплатна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
Фотографії Тримача для туалетного паперу Andex Technic 331SG




Тримач для туалетного паперу Andex Technic 331SG Ви можете замовити та купити:
- на сайті — безпосередньо в інтернет-магазині — Svnika.com.ua Закази приймаються цілу добу — форма для купівлі товарів (кошик);
- по телефону — Понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- водночас необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товара ;
- кількість;
- адреса отримувача та контактний телефон.
Оплата Тримача туалетного пареру з поличкою Andex Technic 331SG:
- передплата, перерахування коштів на карту Приватбанка.
-
* У разі перерахування коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передплата, перерахування коштів на картку MonoBank.
- накладений платіж, у разі отримання у відділенні компанії перевізника. Водночас компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок під час самовивезенні Київ;
- готівковий розрахунок під час доставці кур'єром.
Andex Technic виготовлений із неіржавкої сталі. Популярна та поширена «неіржавка» є повністю корозійно-стійким матеріалом завдяки своїм фізико-хімічним властивостям. У разі подряпин шкоди його можна відполірувати в домашніх умовах.
Колекція аксесуарів для ванної кімнати Andex Technic поєднує в собі максимальну простоту та функціональність. Окремі елементи колекції задовольнять навіть найвимогливіших клієнтів — гарантуючи високу якість продукту, що йде рука об руку з привабливою ціною.
ANDEX
Підприємство ANDEX є польським виробником аксесуарів для ванних кімнат наявне на ринку з 1995 року. Для виробництва виробів для ванної кімнати використовуються матеріали, стійкі до корозії (латунь, алюміній, ZnAl, неіржавка сталь).
Клієнтами підприємства є великі маркети та невеликі магазини (салони сантехніки), що спеціалізуються на аксесуарах для ванних кімнат. На цей момент фірма співпрацює з понад 500 клієнтами (закупувальниками) на території країни. Її продукти (аксесуари) експортуються в країни Євросоюзу, а також у Україну.
Аксесуари для ванної Andex гармонійно доповнять дизайн ванної кімнати.
Аксесуари для ванної Andex Technic
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися через параметри монітора (дисплея).
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Місткість рулонов | 1 |
| Підставка для освіжувача | Так |
| Підставка для запасного рулону | Так |
| Колір покриття | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 154 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 72 мм |
| Виробник | Andex |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Серія | Technic |
| Гарантія | 60 |
- Ціна: 1 040 ₴








