
Змішувач для біде HANSGROHE Talis E 71716700 високий з донним клапаном білий
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 71716700
23 629 ₴
Показати оптові ціниЗмішувач високий білий матовий для раковини чаші зі зливним гарнітуром Talis E 71716700, HANSGROHE (Німеччина)
Високий вилив підійде для установки з окремостоячим раковинами
Основні характеристики одинважільного Змішувача для раковини Hansgrohe Talis E 71716700
- Колір покриття Білий матовий
- Тип управління Одноважільний
- Матеріал Латунь
- Керамічний картридж 25 мм Hansgrohe M1 (97685000)
- Приєднувальний розмір 3 / 8"
- Довжина виливу 183 мм
- Висота виливу 234 мм
- Висота змішувача 292-321 мм
- Регулятор струменя Аератор
- Спосіб монтування На стільницю (один отвір)
- В комплекті зливний гарнітур (донний клапан)
- Підходить для проточних нагрівачів
Гарантія на білий змішувач для умивальника Hansgrohe Talis E 71716700 від виробника 5 років.
Безкоштовна доставка Крана для умивальника чаші HANSGROHE Talis E 71716700
- по Україні кур'єрською службою
- по Києву - кур'єром
- Київ - самовивіз
Фотографії Змішувача для умивальника білого матового кольору Hansgrohe Talis E 71716700


Змішувач для біде Hansgrohe Talis E 71716700 Ви можете замовити і купити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата змішувача для раковини Hansgrohe Talis E 71716700 :
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі Київ;
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Змішувачі для умивальника Hansgrohe
Змішувачі для раковин Hansgrohe зарекомендували себе по всьому світу, як надійні, стильні, економічні та інноваційні.
Hansgrohe приділяє підвищену увагу якості матеріалів і піддає ретельній перевірці всю свою продукцію. Сучасні виробничі лінії дозволяють відслідковувати якість виробів, що випускаються на всіх фазах виробництва — від сировини до готової, упакованої продукції.
На відміну від багатьох інших виробників, компанія Hansgrohe досі веде основну діяльність на території Німеччини, керівництво відмовилося переносити виробництво на територію інших країн. Це обумовлено необхідністю підтримувати високі стандарти якості та не допускати жодних відхилень.
Сантехнічне обладнання Hansgrohe – це поєднання стильного дизайну, функціональності і практичності. Політика компанії спрямована на підтримку якості на високому рівні.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора (дисплея).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 5 літр/хв |
| Монтаж | На стільницю |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Форма виливу | Традиційна |
| Тип підводки | Гнучка |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 183 мм |
| Висота виливу | 534 мм |
| Висота | 292 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
| Діаметр керамічного картриджа | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Talis E |
- Ціна: 23 629 ₴


