Змішувач для умивальника Kampa 05285 хром, Imprese (Чехія).
Основні характеристики одинважільного Змішувача на раковину Imprese Kampa 05285.
- Колір покриття Хром
- Тип управління Одноважільний
- Матеріал Латунь
- Керамічний картридж 35 мм
- Максимальний витрата води до 7 л/хв
- Довжина виливу 122 мм
- Висота виливу 110 мм
- Висота змішувача 161 мм
- Регулятор струменя Аератор
- Спосіб монтажу умивальник (один отвір)
- У комплект входять гнучкі шланги для підключення води G 1/2 дюйма.
Гарантія на змішувач на умивальник Imprese Kampa 05285
- Гарантія від виробника - 5 років
- У разі використання продукції громадської або промисловій сферах гарантійний термін складає 6 місяців
Безкоштовна доставка Крана на умивальник Imprese Kampa 05285
- по Україні кур'єрською службою
- по Києву - кур'єром
- Київ - самовивіз
Фотографії Змішувача для умивальника Imprese Kampa 05285


Змішувач для умивальника Imprese Kampa 05285 Ви можете замовити і купити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата змішувача для раковини Imprese Kampa 05285:
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank.
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі Київ;
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Змішувач для раковини виробництва IMPRESE Чехія виготовлений з латунного сплаву марки С85700, з вмістом міді не менше 59%. Imprese надає особливого значення відповідності всім європейським стандартам, тому вміст міді у латунних сплавах в середньому становить 61%, що навіть вище встановлених норм і безумовно говорить про високу якість виробу.
Змішувач комплектується надійними керамічними іспанськими картриджами Sedal 35 mm класу А. Картридж працює з мінімальним рівнем шуму за європейськими стандартами - між 17 і 19 децибелами.
Так само в комплектацію входить німецький аератор Neopearl, що забезпечує рівномірний потік води.
Стильний і сучасний дизайн поєднується з більшістю сантехнічних виробів.
Чеський виробник сантехнічної продукції "Imprese SRO" був спочатку заснований як фабрика по виробництву комплектуючих (корпусів змішувачів) для відомих європейських брендів. З плином часу і накопиченням досвіду самою компанією, виробник перейшов на виробництво продукції під власною торговою маркою.
Основною концепцією виробництва стало використання як власних розвинених потужностей для виробництва корпусів змішувачів, так і тісну співпрацю з європейськими виробниками комплектуючих (картриджів, аераторів).
В основу концепції стилю була закладена простота форм в поєднанні з ергономічністю і вишуканим дизайном, тому слоганом компанії стало "Стиль добрих традицій". Продукція компанії "Imprese SRO" легко вписується в інтер'єри будь-яких ванних кімнат за рахунок широкого вибору виробів – від економ-класу, до колекційних дизайнерських серій.
Одним з важливих кроків на шляху до розвитку компанії "Imprese SRO" стало впровадження багаторівневого контролю за якістю продукції, яка випускається. Вся продукція проходить ретельну обробку і контроль на кожному етапі виробництва, від "болванки" до готового виробу.
Етапи контролю
- Вхідний контроль: вибіркова перевірка кожної партії сировини (сировина - латунь, комплектуючі - картриджі, кран-букси, шланги гнучкої підводки тощо)
- Контроль онлайн: строгий контроль на кожному етапі технологічного процесу виробництва
- Контроль на виході: 100% контроль перед відвантаженням продукції
Щоб надати виробам красивий дзеркальний блиск, компанія використовує метод електрохімічної гальванізації. Важливим етапом, який впливає на якість хромового покриття, є підготовка деталей до хромуванню. Виробничі потужності "Imprese SRO" оснащені сучасним автоматизованим обладнанням для шліфування та полірування латунних деталей.
Виробник "Imprese SRO" зі свого боку гарантує незмінну якість хромованого покриття, яке не втрачає первісного блиску і не темніє на протязі експлуатації.
Характеристики и комплектация могут быть изменены производителем.
Цвет изделия может отличаться из-за настроек монитора (дисплея).
Что делать, если не получается оформить заказ он-лайн?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imprese |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 7 літр/хв |
| Монтаж | На виріб |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Форма виливу | Традиційна |
| Тип підводки | Гнучка |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Покриття | Хром |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 122 мм |
| Висота виливу | 110 мм |
| Висота | 161 мм |
| Глибина | 161 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром |
| Серія | Kampa |
- Ціна: 2 835 ₴



