Пенал для ванної навісний висотою 120 см Juventa Livorno LvrP-120 білий
Опис і характеристики пенала у ванну кімнату Juventa Livorno LvrP-120
- Колір Білий глянцевий
- Корпус виготовлений з МДФ одностороннього ламінування товщиною 16 мм;
- Фасадні частини виготовлені з МДФ одностороннього ламінування товщиною 16 мм;
- Зовні поверхні меблів для ванної покриті високо глянцевою ПВХ-плівкою білого кольору;
- Пенал має два відділення. Обидва відділення за дверцятами розділені однією полицею з ДСП білого кольору;
- 2 дверці підвішені на петлі з доводчиками;
- Без ручок, їх функцію виконують спеціальні виїмки на фасаді;
- Монтаж Підвісної (опціонально може бути підлоговим, ніжки продаються окремо);
- Для підвішування пенала вмонтовано два регульованих навіса;
- Універсальне розташування: розворот на 180 градусів може бути як право -, так і лівостороннім
Габаритні розміри шафки для ванної Juventa Livorno LvrP-120
- Висота 119,7 см;
- Ширина 33 см;
- Довжина (глибина) 35 см;
- Вага 23 кг
Гарантія на Пенал у ванну кімнату Juventa Livorno LvrP-120 від виробника 24 місяці
Доставка навісного пенала для ванної Juventa Livorno LvrP-120
- по Києву - безкоштовно нашою машиною;
- самовивіз - Київ;
- доставка за межі Києва безкоштовно, в радіусі 10-15 км нашим автомобілем;
- доставка по Україні здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкова обрешетовка) за рахунок одержувача.
Фотографії та схема пенала у ванну Juventa Livorno LvrP-120:


Меблі серії «Livorno» - це найкраще рішення для невеликої ванної кімнати не тільки з-за продуманих габаритів, але і якості виготовлення. Ретельно розроблені вироби з невеликою глибиною і шириною відмінно підійдуть навіть для самих компактних ванних кімнат. Серія Livorno - це серія smart-меблів, для популярних на ринку нерухомості Smart-квартир. Livorno складається з тумби з умивальником, пенала для ванної, дзеркальної шафи з LED-підсвічуванням.
Пенал для ванної кімнати Juventa Livorno LVRP-120 Ви можете замовити і купити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата Пенала у ванну Juventa Livorno LVRP-120
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S. p.A, Італія; SCM GROUP S. p.A, Італія та інші);
2.Матеріали, що використовуються у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3.Особливу увагу при моделюванні Меблів у ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4.Вся меблі екологічно безпечна;
5.В каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300 найменувань).
*Увага! колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без попередження може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
Що робити, якщо не виходить оформити замовлення онлайн?
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 23 кг |
| Висота | 1197 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Ювента |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 2 шт. |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Тип відкривання дверки | універсальне |
| Форма пенала | прямий |
| Тип меблів | пенал |
| Стан | Новий |
| Основний колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | МДФ ламінований |
| Корпус | МДФ ламінований |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Livorno |
- Ціна: 8 220 ₴



