Пенал для ванної навісний висотою 185 см Juventa Oscar OscP-185 кольору графіт
Опис і характеристики пенала у ванну кімнату Juventa Oscar OscP-185
- Колір Графіт ;
- Корпус виготовлений з вологостійкого ДСП ламінованого;
- Фасадні частини виготовлені з ламінованого вологостійкого ДСП з декоративним тисненням;
- Корпус ящиків виготовлений з ламінованого ДСП;
- Пенал має два двері і висувний ящик в центральній частині між дверима;
- За верхній дверкою простір розділений двома полками:
- За нижній дверкою простір розділено однією полицею;
- 2 дверці підвішені на петлі з доводчиками;
- Три хромовані ручки;
- Монтаж Підвісної ;
- Для підвішування пенала вмонтовано два регульованих навісу.
Габаритні розміри шафки для ванної Juventa Oscar OscP-185
- Висота 185 см;
- Ширина 40 см;
- Довжина (глибина) 34.8 див.
Гарантія на Пенал у ванну кімнату Juventa Oscar OscP-185 від виробника 24 місяці
Доставка навісного пенала для ванної Juventa Oscar OscP-185
- по Києву - безкоштовно нашою машиною;
- самовивіз - Київ;
- доставка за межі Києва безкоштовно, в радіусі 10-15 км нашим автомобілем;
- безкоштовна по Україні доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкова обрешетовка);
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
Фотографії та схема пенала у ванну Juventa Oscar OscP-185:



Меблі серії «Oscar» - функціональна, універсальна і вологостійка меблі для ванної кімнати. Меблі для ванної серій Oscar сподобається своїм розміром, кольором і тиснення на фасаді. Колекція Juventa Oscar складається з : навісний комод, навісний шафка, навісна тумба з умивальником шириною 80 см (81,3 см), пенал навісний. Виробами серії Оскар можна укомплектувати ванні кімнати різних розмірів. Якщо хочете створити класичний інтер'єр, тоді серія меблів Oscar - оптимальне рішення, та відмінне співвідношення ціна-якість.
Пенал для ванної кімнати Juventa Oscar OscP-185 Ви можете замовити і купити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата Пенала у ванну Juventa Oscar OscP-185
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S. p.A, Італія; SCM GROUP S. p.A, Італія та інші);
2.Матеріали, що використовуються у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3.Особливу увагу при моделюванні Меблів у ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4.Вся меблі екологічно безпечна;
5.В каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300 найменувань).
*Увага! колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без попередження може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
Що робити, якщо не виходить оформити замовлення онлайн?
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма пенала | прямий |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма фасаду | прямий |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 2 шт. |
| Виробник | Ювента |
| Тип меблів | пенал |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 348 мм |
| Висота | 1850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 22 |
| Основний колір | Графіт |
| Серія | Oscar |
- Ціна: 8 890 ₴








