

Пенал у ванну JUVENTA Tivoli TvP-190 сірий
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: TVP-190GR
Відправка з 13 квітня 20266 500 ₴
Показати оптові ціниПенал для ванної навісний висотою 170 см Juventa Tivoli TvP-190 сірий
Опис і характеристики пенала у ванну кімнату Juventa TvP-190 (сірий)
- Колір Сірий глянсовий
- Корпус і фасад виготовлений МДФ одностороннього ламінування товщиною 16 мм;
- Поверхню зовні оброблена високоглянцевої ПВХ-плівкою;
- Задня стінка-із ДВП товщиною 3,2 мм;
- Пенал складається з двох відділень за дверцями;
- Простір верхнього відділення шафи розділене скляними полицями;
- Дверцята навішені на чотирьохшарнірні петлі з самодоводчиками з системою Soft Close, які забезпечують плавне і м'яке закривання;
- Пенал в своїй конструкції не має ручок, їх функцію виконує выфрезерованная на фасаді виїмка;
- Монтаж Підвісної;
- Для підвішування пенала вмонтовано два регульованих навісу;
- Пенал - Правобічний (дверцята відкриваються зліва-направо).
Габаритні розміри шафки для ванної Juventa Tivoli TvP-190
- Висота 170 см;
- Ширина 40 см;
- Довжина (глибина) 25 см;
- Вага 26 кг
Гарантія на Пенал у ванну кімнату Juventa Tivoli TvP-190 від виробника 24 місяці
Доставка навісного пенала для ванної Juventa Tivoli TvP-190
- по Києву - безкоштовно нашою машиною;
- самовивіз - Київ;
- доставка за межі Києва безкоштовно, в радіусі 10-15 км нашим автомобілем;
- доставка по Україні здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкова обрешетовка) за рахунок одержувача.
Фотографії та схема пенала у ванну Juventa Tivoli TvP-190:


Стильна і функціональна меблі для ванної колекцій "Tivoli"
Серія «TIVOLI» ― яскрава і свіжа колекція створена для сучасних інтер'єрів, у яких на перший план виходить поєднання мінімалістичних форм і практичних рішень.
Максимально комфортне користування і надійність.
Надійність – це найважливіший аспект при виборі меблів для ванної кімнати. Адже, по-перше, Вам необхідно виріб, що буде служити багато років, а по-друге, воно повинно бути цілком безпечним для здоров'я. Меблі торгової марки "Juventa" відповідає всім цим вимогам.
Меблі для ванної "Tivoli" відрізняється широкою палітрою кольорів: білий, чорний, червоний, сірий, дуб трюфель і старий дуб.
Величезною перевагою серії є сітка розмірів. Ви можете вибирати з п'яти розмірів: 50, 65, 80, 100. Це дозволить укомплектувати ванну кімнату виробами ідеальних параметрів.
Вибирайте свій варіант меблів для ванної кімнати - з глянсовим або матовим структурним покриттям, в потрібному кольорі і розмірі.
Пенал для ванної кімнати Juventa Tivoli TvP-190 Ви можете замовити і купити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата Пенала у ванну Juventa Tivoli TvP-190:
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S. p.A, Італія; SCM GROUP S. p.A, Італія та інші);
2.Матеріали, що використовуються у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3.Особливу увагу при моделюванні Меблів у ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4.Вся меблі екологічно безпечна;
5.В каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300 найменувань).
Що робити, якщо не виходить оформити замовлення онлайн?
*Увага! колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без попередження може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма пенала | прямий |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 2 шт. |
| Тип відкривання дверки | правосторонній |
| Виробник | Ювента |
| Тип меблів | пенал |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Основний колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | МДФ ламінований |
| Фасади | МДФ ламінований |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Висота | 1700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 26 |
| Серія | Tivoli |
- Ціна: 6 500 ₴


