

Пенал у ванну JUVENTA Prato PrP-100 старий дуб
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: PrP-100 старый дуб
Відправка з 13 квітня 20268 100 ₴
Показати оптові ціниПенал для ванної навісний висотою 100 см Juventa Prato PrP-100 старий дуб
Опис і характеристики пенала у ванну кімнату Juventa Prato PrP-100
- Колір Старий дуб;
- Корпус виготовлений з МДФ одностороннього ламінування товщиною 16 мм;
- Фасадні частини виготовлені з МДФ одностороннього ламінування товщиною 19 мм;
- Задня стінка-із ДВП товщиною 3,2 мм;
- Зовні поверхні меблів для ванної покриті матовою структурної ПВХ-плівкою;
- Пенал має два відділення. Обидва відділення за дверцятами розділені однією полицею з скла;
- 2 дверці підвішені на петлі з доводчиками;
- В конструкції передбачені врізні хромовані ручки;
- Монтаж Підвісної;
- Для підвішування пенала вмонтовано чотири регульованих навісу;
- Універсальне розташування: розворот на 180 градусів може бути як право -, так і лівостороннім
Габаритні розміри шафки для ванної Juventa Prato PrP-100
- Висота 100 см;
- Ширина 30.2 см;
- Довжина (глибина) 30.6 см;
- Вага 20 кг
Гарантія на Пенал у ванну кімнату Juventa Prato PrP-100 від виробника 24 місяці
Доставка навісного пенала для ванної Juventa Prato PrP-100
- по Києву - безкоштовно нашою машиною;
- самовивіз - Київ;
- доставка за межі Києва безкоштовно, в радіусі 10-15 км нашим автомобілем;
- доставка по Україні здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкова обрешетовка) за рахунок одержувача.
Фотографії та схема пенала у ванну Juventa Prato PrP-100 кольору Старий дуб:


Меблі серії "ROSA"- мінімалізм, трендові кольори, округлий дизайн і врізні хромовані ручки. Меблі Ювента Прато зроблена з якісних матеріалів, що гарантує її довговічність і зносостійкість. Доступна ціна, високі експлуатаційні характеристики, позитивні відгуки вдячних клієнтів – все це робить Ювента Prato однією з найбільш затребуваних і популярних колекцій меблів для ванних кімнат. Prato складається з тумб з умивальником (шириною 65, 75, 85 см), універсальних пеналів для ванної (висотою 100 і 170 см), дзеркальних шафок (дзеркал) з LED-підсвічуванням (шириною 60, 70, 80, 90 см). Широка колірна гамма: білий, сірий, чорний, коричневий, оливковий, трюфель, старий дуб, індиго синій, темна диня.
Пенал для ванної кімнати Juventa Prato PrP-100 Ви можете замовити і купити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата Пенала у ванну Juventa Prato PrP-100
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S. p.A, Італія; SCM GROUP S. p.A, Італія та інші);
2.Матеріали, що використовуються у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3.Особливу увагу при моделюванні Меблів у ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4.Вся меблі екологічно безпечна;
5.В каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300 найменувань).
*Увага! колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без попередження може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма пенала | прямий |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 2 шт. |
| Тип відкривання дверки | універсальне |
| Виробник | Ювента |
| Тип меблів | пенал |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | МДФ |
| Фасади | МДФ |
| Полиці | скло |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 302 мм |
| Глибина | 306 мм |
| Висота | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 |
| Основний колір | Старий дуб |
| Серія | Prato |
- Ціна: 8 100 ₴


