Змішувач окремостоячий для ванни VOLLE 12-33-100 хром (Іспанія).
Монтажний набір (прихована частина) в комплекті.
Основні характеристики підлогового змішувача для ванни Volle 12-33-100.
- Колір покриття Хром
- Тип управління Одноважільний
- Матеріал Латунь;
- Керамічний картридж 35 мм;
- Довжина виливу 228 мм;
- Висота змішувача 1077 мм
- Регулятор струменя Аератор;
- Спосіб монтажу Підлоговий;
- Підключення G ½
- Комплектація Монтажний набір, змішувач, ручна лійка, тримач для лійки, душовий шланг в полімерній обплетенні, декоративна накладка.
Гарантія на змішувач для ванни Volle 12-33-100
- Корпус змішувача - 5 років
- Рухливі і неметалеві комплектуючі - 2 роки
- У разі використання продукції громадської або промисловій сферах гарантійний термін складає 6 місяців
Безкоштовна доставка Крана окремого для ванної Volle 12-33-100
- по Україні кур'єрською службою
- по Києву - кур'єром
- Київ - самовивіз
Фотографії та схема Змішувача для ванни Volle 12-33-100:


Змішувач Volle 12-33-100 Ви можете замовити і купити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата змішувача для ванни Volle 12-33-100 :
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank.
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі Київ;
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Стильний і якісний настінний одинважільний змішувач для ванни Volle 12-33-100 найкращим чином підходить для отдельностоящих ванн. Підлогові змішувачі від VOLLE надають ванній кімнаті відтінок ексклюзивності.
Змішувач для ванни, що окремо стоїть, іспанського виробника VOLLE виготовлений з високоякісної латуні. Цей матеріал забезпечує надійність і гарантує безперебійну роботу змішувача протягом багатьох років.
Дизайн виробу відповідає сучасним тенденціям в області інтер'єрів ванних кімнат та основним вимогам ергономічності. Змішувач спроектована в відповідності з концепцією ТМ Volle і тому чудово поєднується з більшістю колекцій сантехніки.
Змішувач комплектується надійними керамічними іспанськими картриджами 35 mm
Так само в комплектацію входить німецький аератор Neopearl, що забезпечує рівномірний потік води. Пластикова сіточка аератора не піддається корозії і запобігає утворенню вапняного нальоту.
VOLLE - це сучасний іспанський бренд сантехніки
ТМ Volle було засновано в Іспанії в 1978 році. Компанія займалася тільки продажем сантехніки до 2001 року, коли було започатковано самостійну розробку і проектування керамічних виробів. Саме тоді й народився властивий Volle стиль: м'які обриси і відсутність зайвих деталей.
2012 стає відправною точкою для потужного розвитку бренду: від розширення бази постачальників до проектування комплексних рішень для ванної кімнати.
Новий вектор розвитку компанії призвів до необхідності ребрендингу, що і сталося на початку 2018 року. ТМ Volle презентував концепцію кастомизированного дизайну ванної кімнати: всі колекції спроектовано таким чином, що моделі з різних серій гармонійно поєднується між собою.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора (дисплея).
Що робити, якщо не виходить оформити замовлення онлайн?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volle |
| Країна виробник | Іспанія |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Монтаж | Підлоговий |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 6.6 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 228 мм |
| Висота | 1077 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
- Ціна: 24 841 ₴



